Skocz do zawartości

Skarga na FraneQGM


BaKuSiEk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BaKuSiEk
Nick oskarżonego: FraneQGM
Powód skargi: Działanie na niekorzyść serwera
Data zdarzenia: 30.06.2024 od godziny 16 do godziny 18 (cała premia)
Opis sytuacji: Po 1. Od samego początku FraneQGM kickował ludzi podczas premii za skracanie (po kicku dawał prawko) powołując się na swoje kochane KRD ponieważ jest punkt w regulaminie w którym jest napisane 
4. Obowiązuje nakaz przestrzegania Kodeksu Ruchu Drogowego.
No i spoko gdyby to się stosowało do wszystkiego a nie tylko do wyrywnego "skracania" skoro nikomu to nie przeszkadza a ludzie potrafią w siebie wjechać, potem przeprosić i pojechać dalej to kolega Franeq potrafi przyjść i Cię kickować/warnować nawet bez żadnego reporta co dla mnie jest kompletnie bez sensu. 

Po 2. W jaki sposób Twoim zdaniem kick to kara? Oczywiście, że nie napiszę skargi od kicka bo to nie jest żadna kara po prostu się dziwię, że jesteś takim poczutym gościem i nie potrafisz zluzować w momencie, kiedy większość ludzi Ci piszę, żebyś zluzował jak ludzie sobie cisną na premii i próbują sobie zarobić.

FraneQ-poczuta-Xd

Po 3. Serio ktoś Ci musi zwrócić uwagę z wyżej postawionych osób w administracji żebyś zobaczył, że to co robisz jest po prostu szkodliwe? Myślenie nie boli a każdy na czacie pisał sobie #FRANEKOUT (uwaga to nie jest aprobata do tego co robiłeś).
Moim i nie tylko moim zdaniem Twoje zachowanie jest okropne względem graczy, którzy chcą sobie pograć i w momencie kiedy jest tylu graczy powinieneś sobie stonować.
FRANEKOUT

Po 4. Wytłumacz mi w jaki sposób komukolwiek zaszkodziłem skróceniem na tym filmiku? Jeśli aż tak bardzo chcecie stosować się do KRD to zacznijcie dawać kary za 
-jazdę pojazdem pod prąd
-jazdę uszkodzonym pojazdem
-przekraczanie prędkości
-nie stosowanie się do ogólnych zasad ruchu drogowego 

A tutaj klip gdzie dostałem kicka: https://streamable.com/d5ztt6

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu dochodzą do fundamentalnej konkluzji - Franeq po prostu nie nadaję się do interakcji z ludźmi ponieważ nie potrafi zachować się jak człowiek względem drugiego człowieka.


Dowody: Zostały wstawione wyżej pozdro 

Edytowane przez BaKuSiEk
  • Lubię to! 17
  • Super! 10
  • Ha ha 9
  • Wow! 2
  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...