Skocz do zawartości

Skarga na Minotaur


Ricky

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Firefly
Nick oskarżonego: Minotaur 
Powód skargi: Niepodstawne odrzucenie apelacji
Data zdarzenia: 26.06.2024 23:19
Opis sytuacji: Napisałem w sobote apelacje jeszcze gdy nie było wzoru, bana mi nałożył KondeR który tą apelacje kompletnie zlał xD, nagle się dowiaduje że został dodany wzór a moja apelacja została odrzucona ze względu na jego brak, w jaki sposób ja miałem napisać apelacje zgodnie ze wzorem którego nie było xD
Dowody: https://solarisrpg.pl/topic/405-ban-firefly-konder/#comment-4794
image.png?ex=667ecad2&is=667d7952&hm=08b
IMG_20240624_055434.png?ex=667ecad2&is=6
(Zdjęcie zrobione 4 dni temu)
Skargę piszę w imieniu osoby wyżej, z racji iż ona nie ma dostępu.

 

  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apelację możesz napisać jeszcze raz zgodnie z wzorem. Nie było tego wzoru wówczas, ale teraz jest. Nie rozumiem w takim razie problemu. Chyba lepiej wygląda apelacja napisana zgodnie z wzorem niż taka bez niego. Co do KondeRa no to on jest zajęty i sprawdziłby to jakby miał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym że odrzuciłeś apelację z powodu braku wzoru, zamiast poprosić o jej poprawę. Nie miałem fizycznie możliwości wstawić wzoru nie znając go. Gdybyś poprosił, to w ciągu doby temat zostałby edytowany według wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No dobra, ale dalej można po prostu napisać nową apelację wg wzoru. Na prawdę musimy tracić czas na skargę o taką błahostkę? 10 razy byś już napisał nową apelację w tym czasie. Szczególnie, że 3/5 tego wzoru to rzeczy, które możesz wpisać w sekundę, a dokładny opis sytuacji masz zawarty w tej odrzuconej z powodu braku wzoru apelacji. Czyli masz 4/5 apelacji uzupełnione i wystarczy tylko dopisać ostatni punkt czyli "Coś od siebie".

Edytowane przez Minotaur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że jako administrator powinieneś znać zasadę lex retro non agit, i tym samym nie powinieneś odrzucać mojej apelacji. Na starcie serwera nawet nie było regulaminu. Moim zdaniem ban za spamowanie znajomym to błahostka, a skoro zostałem ukarany za coś takiego w tak wysokim wymiarze to oczekuje tego samego względem Ciebie. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...