Skocz do zawartości

Skarga na FraneQGM


cxzbv666

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: cxzbv666

Nick oskarżonego: @FraneQGM

Powód skargi: Długi czas oczekiwania na przyjęcie zgłoszenia, lekceważenie graczy, brak znajomości głównych miejsc na mapie jako supporter etc.

Data zdarzenia: 25.06.2024 |14:15

Opis sytuacji: No to wszedłem sobie na serwer elegancko cn, klikam sobie taba przewijam patrzę czy jest jakaś administracja no i była to napisałem zgłoszenie o treści "gdzie mogę zmienić skina" czy coś w tym stylu. Czekam prawie minutę, mówię sobie "no przecież była administracja" to zaczynam spamić tym zgłoszeniem by zostało przyjęte. Wysłałem je dokładnie 6 razy co przedstawię w logach poniżej, poczym dostałem ostrzeżenie o treści "nie spam". Po dostaniu ostrzeżenia napisałem do "supporta" wiadomości o treści "to przyjmij rapsa" "a nie się op1erdalasz". Następnie po tej wiadomości dostałem ostrzeżenie o treści "kultury" aż w końcu łaskawie pan "supporter" przyjął moje zgłoszenie  ale i tak na szczegółową odpowiedź czekałem 3 minuty od napisania zgłoszenia. Moim zdaniem to coś (inaczej go nie można nazwać) nie powinien pomagać graczom. 

Upoważniam również @cheerry do wypowiedzenia się w skardze, ponieważ z tego co się dowiedziałem nie tylko ja miałem taką sytuację z przyjmowaniem reportów przez tego supportera.

Dowody: https://imgur.com/1MQE14A

Edytowane przez cxzbv666
  • Lubię to! 1
  • Ha ha 6
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...