Skocz do zawartości

[Ban] krzysztofpaliwoda - ukarany przez Minotaur


ksywa.com*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacznę od tego, że mój nick to krzysztofpaliwoda, i chciałbym trochę oczyścić swój wizerunek.
Mianowicie to zostałem zbanowany na okres 30 dni, za oszustwo finansowe. Lecz nie miałem w planach takowego gracza oszukać. 
Sprawa wygląda następująco; postanowiłem nieco dorobić sobie, więc zaoferowałem graczowi, że kupie mu 500pp, w zamian za gotówkę na serwerze, transakcja miała wyglądać tak, że on mi zrobi streama na discordzie jak kupuje punkty premium, a ja podaje mu kod BLIK. Aczkolwiek przeliczyłem się i nie miałem tylu pieniędzy na koncie, więc powiedziałem mu podczas rozmowy głosowej, że muszę pilnie wyjść w pewno miejsce i po drodze wpłacę pieniądze i ponownie wykonamy transakcję, ale ten Pan okazał się chytrą osobą i podał mnie do skarbówki (czyt. administracji), i po dosłownie dwóch minutach na serwerze zostałem ukarany banem. Wytłumaczyłem ww. administratorowi w wiadomości prywatnej co i jak, skierował mnie tu i dlatego to pisze. Dzięki za przeczytanie. Proponuje o zdjęcie mi kary, ja grzecznie przeproszę "oszukanego" gracza oraz w ciągu godziny oddam pieniądze, które stracił.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Minotaur zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...