Skocz do zawartości

Skarga na LORDG


Patryk4719

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: Patryk4719
Nick oskarżonego: @LORDG
Powód skargi: Bezpodstawne wyrzucenie z eventu
Data zdarzenia: 09.09.2024 21:15
Opis sytuacji: Na serwerze trwał event derby. Gdy zostało 5 graczy na arenie stanąłem na dosłownie kilka sekund na środku areny aby napisać wiadomość na czacie dla graczy premium: [2024-09-09 21:12:05] [Output] : G> Patryk4719: troche bez sensu te derby XD

Zostałem wyrzucony z powodem ,,afk na derbach''. Według pana LORDG stanie na środku areny przez 5 sekund to unikanie walki co świadczy ta wiadomość: [2024-09-09 21:14:43] [Output] : << LORDG [15]: na derbach tak bo tu ma byc walka a nie stanie i unikanie.

Przez tego kicka zostałem pozbawiony wygranej. Szanse na wygranie miałem bardzo duże i jest mi teraz smutno. Nie ładnie panie LORDG. Być może chciałeś aby jakiś twój kolega miał szanse na wygraną???

WARTO DODAĆ, ŻE W ZASADACH EVENTU NIC NIE BYŁO WSPOMNIANE O ZAKAZIE ZATRZYMYWANIA SIĘ. 
Dowody: https://imgur.com/a/bv1fu1f

  • Ha ha 1
  • Wow! 1
  • Przykro mi 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Patryk4719 napisał(a):

Zostałem wyrzucony z powodem ,,afk na derbach''. Według pana LORDG stanie na środku areny przez 5 sekund to unikanie walki 

Dokładnie tak jest. 

 

37 minut temu, Patryk4719 napisał(a):

Nie ładnie panie LORDG. Być może chciałeś aby jakiś twój kolega miał szanse na wygraną???

Event był pod kontrolą administratora RCON, dwóch administratorów i dwóch moderatorów, więc nie sądzę by tak było.  Czekam na decyzję 🙂 

Edytowane przez LORDG
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...