Skocz do zawartości

Zbierałem na felgi do pojazdu uzbierałem 10k zrobiłem reconnect wchodzę na serwer a mi pokazuje że mam - 963$


Taazy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór chciał bym się odwołać o sytuacji która mnie spotkała na serwerze w  16.07.2024  Postanowiłem że jak samochód sobie kupiłem to też uzbieram na Felgi  więc  uzbierałem na  felgi 10k zrobiłem Reconnecta wchodzę na serwer a tutaj mi pokazuje że mam konto - 963$  Chciał bym żeby sytuacja została rozwiązana jakoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest możliwość odzyskania tego 10k lub te felgi żeby miał do manany bo dopiero dzisiaj wszedłem na serwer bo długim czasie bo wcześniej nie mogłem wbić bo miałem problem z loginem i hasłem i mieliście tą przerwe techniczną jeszcze  czy jest możliwość odzyskania jakoś rozumiem też że już trochę mineło od tej sytuacji ale dobrze by było gdybym mógł odzyskać ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niesety nie posiadam ale pamiętam że po reconnecie jak mi znikneło 10k i miałem - 963$ to odrazu pisałem do Supporta na serwerze bo był dostępny w tym czasie ale mi odpisał że mam napisać apelacje na forum nie pamiętam jego Niku z gry bo tak to by mógł potwierdzić całą sytuacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...