Skocz do zawartości

Skarga na nowego supportera LORDG


Expik

Rekomendowane odpowiedzi


 

Nick: Expik
Nick oskarżonego: LORDG
Powód skargi: Bardzo niekulturalne zachowanie wobec gracza
Data zdarzenia: 06.07.2024 14:56
Opis sytuacji: Zglosiłem błąd dot kopiowania siana na tunerze wylala sie gównoburza po czym zobaczylem ze moj post zostal usuniety dalem ss i pan nowy niedoszly support pisze mi ze też powinienem zostać usunięty a gdybym został usunięty to ktoś inny by znalazł błąd i by rozjebał gospodarke pozdro 
Dowody: Obraz

  • Super! 2
  • Ha ha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym nagraniu które wstawiłeś wraz z kolegami nie było widać abyście zaraz po zauważeniu błędu chcieli go zgłosić a jednak według waszych słów plany były na dalsze kopiowanie, stąd moje słowa. Nie ważne czy to zgłosiłeś czy też nie, wykorzystałeś błąd gry i powinieneś zostać za to ukarany. Swoje zdanie podtrzymuje i nie uważam abym jakkolwiek niekulturalnie się wobec Ciebie wyraził. Pozdrawiam!  

  • Ha ha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LORDG napisał(a):

Na tym nagraniu które wstawiłeś wraz z kolegami nie było widać abyście zaraz po zauważeniu błędu chcieli go zgłosić a jednak według waszych słów plany były na dalsze kopiowanie, stąd moje słowa. Nie ważne czy to zgłosiłeś czy też nie, wykorzystałeś błąd gry i powinieneś zostać za to ukarany. Swoje zdanie podtrzymuje i nie uważam abym jakkolwiek niekulturalnie się wobec Ciebie wyraził. Pozdrawiam!  

Spytaj samego kondera 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Expik napisał(a):

Spytaj samego kondera 🙂 

a to ze jestes pierdolonym mentalem  jedyne dlaczego na nagraniu to pokazywalem to dlatego ze najlepiej dac film z tego po chuj mam ciagac kondera jak ma co robic ? pomysl dziecko zanim cos napiszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Expik napisał(a):

a to ze jestes pierdolonym mentalem  jedyne dlaczego na nagraniu to pokazywalem to dlatego ze najlepiej dac film z tego po chuj mam ciagac kondera jak ma co robic ? pomysl dziecko zanim cos napiszesz

Nadal zamiast spróbować zataić błąd przed społecznością i zgłosić go bezpośrednio do administracji czekając na jego naprawienie udostępniłeś nagranie na którym z premedytacją cieszyliście się z powodu odkrycia możliwości kopiowania gotówki, tworząc przy tym możliwość bugowania dla innych graczy i narażając bezpośrednio gospodarkę serwera 🙂

  • Ha ha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LORDG napisał(a):

Nadal zamiast spróbować zataić błąd przed społecznością i zgłosić go bezpośrednio do administracji czekając na jego naprawienie udostępniłeś nagranie na którym z premedytacją cieszyliście się z powodu odkrycia możliwości kopiowania gotówki, tworząc przy tym możliwość bugowania dla innych graczy i narażając bezpośrednio gospodarkę serwera 🙂

Jestes glupi czy udajesz zglosilem blad zostal zalatany po czym dopiero opublikowany @KondeR mozesz sie wypowiedziec jak było bo ten idiota naprawde jest uposledzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LORDG napisał(a):

Na tym nagraniu które wstawiłeś wraz z kolegami nie było widać abyście zaraz po zauważeniu błędu chcieli go zgłosić a jednak według waszych słów plany były na dalsze kopiowanie, stąd moje słowa. Nie ważne czy to zgłosiłeś czy też nie, wykorzystałeś błąd gry i powinieneś zostać za to ukarany. Swoje zdanie podtrzymuje i nie uważam abym jakkolwiek niekulturalnie się wobec Ciebie wyraził. Pozdrawiam!  

stary bylem przy tym na streamie, chlopaki wyciagneli max 15k i nic wiecej wiec nie uwazam zeby zaslugiwali na kare. Potem zdecydowowalismy ze nie bedziemy z tego korzystac zeby nie dostac perma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, yungshinix napisał(a):

stary bylem przy tym na streamie, chlopaki wyciagneli max 15k i nic wiecej wiec nie uwazam zeby zaslugiwali na kare. Potem zdecydowowalismy ze nie bedziemy z tego korzystac zeby nie dostac perma

15k na 3 tak tylko dopowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, yungshinix napisał(a):

stary bylem przy tym na streamie, chlopaki wyciagneli max 15k i nic wiecej wiec nie uwazam zeby zaslugiwali na kare. Potem zdecydowowalismy ze nie bedziemy z tego korzystac zeby nie dostac perma

Nadal nie uważam abym zachował się nie kulturalnie i w porównaniu do twojego kolegi nie obraziłem go ani nie obrażam w każdej wypowiedzi. To moja ostatnia wypowiedź w tej skardze, czekam na decyzje administracji RCON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, yungshinix napisał(a):

stary bylem przy tym na streamie, chlopaki wyciagneli max 15k i nic wiecej wiec nie uwazam zeby zaslugiwali na kare. Potem zdecydowowalismy ze nie bedziemy z tego korzystac zeby nie dostac perma

Dokladnie z czego wszystko wyjebalismy na tune ktory juz w tym aucie byl wczesniej przed tym sposobem  poczekalem na zalatanie wiec co ty piszesz panie "suppocie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LORDG napisał(a):

Nadal nie uważam abym zachował się nie kulturalnie i w porównaniu do twojego kolegi nie obraziłem go ani nie obrażam w każdej wypowiedzi. To moja ostatnia wypowiedź w tej skardze, czekam na decyzje administracji RCON.

byc moze nie byla to obraza wulgarna, ale moze poczul sie urazony tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...