Skocz do zawartości

Skarga na Moderatora Puchatek.


Level

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Level
Nick oskarżonego:  Puchatek.
Powód skargi: Faworyzowanie graczy w postaci braku nadawania kar za skracanie innym graczom 
Data zdarzenia: 01.07.2024
Opis sytuacji:  Puchatek niby dostawał na mnie reporty od 17 za taranowanie jazdę pod prąd gdy nawet to nie występowało jedyne do czego się przyznaję to skracanie dostałem ostrzeżenie o godzinie  16 abym  się nie wpychał w kolejkę na załadunek pracy dostawcy gdy tam stały maksymalnie 3-4 osoby i było miejsce abym się clubem zmieścił. O godzinie 19 zostało mi zabrane prawo jazdy z powodu skracanie jazdy pod prąd taranowanie innych graczy gdy nawet ono nie występowało nie moja wina że ludzie się uwzięli na mnie i mnie po prostu nie lubią mam nawet ss z wyzwiskami w moją stronę docinkami i innymi tekstami oraz mam dowód na to że ludzie sami specjalnie pchają mi się pod koła aby mi po prostu utrudnić rozgrywkę.

  1. [2024-07-01 15:59:55] [Output] : Level otrzymał‚(a) ostrzeżenie od Puchatek.: nie wpychaj się w kolejkę oraz nie przepychaj innych   [2024-07-01 19:37.34] [Output] Level otrzymał(a) zakaz prowadzenia pojazdów od Puchatek.: ciągła jazda pod prąd/skracanie/taranowanie innych graczy (4 dni)  [link do klipa https://streamable.com/eky8ue]
  • Lubię to! 2
  • Super! 1
  • Ha ha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć level. Na początku chciałbym zaznaczyć, że jest mi przykro, że twierdzisz, że faworyzuje innych graczy. Zaczynając od początku, parę dni przed rozmawiałem z tobą i Ci mówiłem, co masz zrobić, gdy inni gracze Cię taranuja oraz obrażają. Powtarzałem to parę razy, że masz napisać reporta, napisać skargę i my ukaramy odpowiednio graczy. I gdybym chciał faworyzować innych, nie pisał bym Ci parę razy co masz robić w takich sytuacjach. Przechodząc do twojego nagrania. Zgadza się wysłałeś mi to nagranie, lecz nic do niego nie dodałeś tylko pisałeś mi na pm jak wszyscy są winni. Osobiście myślałem że jest to starsze nagranie a nie z przed chwili, bo nie widziałem tej sytuacji z nagrania. Dodam że próbowałem namierzyć graczy, lecz nie mogłem zweryfikować dokładnie nicku, gdyż u mnie, nagranie nie było, aż tak wyraźne żebym mógł zweryfikować graczy, robiących Ci krzywdę. Po nadaniu kary, pisałeś do mnie mało kulturalne rzeczy. Osobiście, chciałem Ci ściągnąć karę, gdy napiszesz apelację, lecz po tym co robiłeś po otrzymaniu kary, przeważyło nad tym że kara została. Pisałeś do innych graczy, przez swoich pośredników, mało cenzuralne słowa, gdy Ci odpowiadali innym graczom że dostałeś 4d prawka. Gdy byłem na specu, dobrze było widać że jesteś twierdzenia, tak jak mi napisałeś, czyli "jestem większy mam pierwszeństwo". Dla mnie jesteś zwykłym graczem, tak jak inni. Dodam również, że dowody twojej jazdy dostarczyłem administracji, gdyż czułem że może to tak wyglądać. Powtórzę moje słowa do Ciebie, gdy ty napisałeś apelację. Nie szukaj winy w innych, tylko spójrz na siebie. Widziałeś, że twoja jazda nie była odpowiednia. Pozdrawiam Cię i czekam na decyzję wyższych rang co do mojej osoby. 

Edytowane przez Puchatek.
  • Lubię to! 1
  • Super! 13
  • Ha ha 2
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mordo pisałem reporty i 0 odzewu było nikt nie reagował więc raczej nie sobie od puszcze granie na solarisie miło było ale się skończyło bo każdy skraca dostaje warny a ty mi dałeś warna za wpychanie się nie skracanie więc mnie nadal zastanawia skąd miałeś powód aby mi nadawać prawko za jazdę pod prąd oraz taranowanie bo skracać skracałem jak każdy a nie moja wina że pół serwa mnie po prostu nienawidzi jak chcesz to mogę nawet ss podesłać na dc 

  • Lubię to! 5
  • Ha ha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...