Skocz do zawartości

Wniosek o zdjęcie prawa jazdy Level ukarany przez Puchatek


Level

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Level
Powód zabrania prawa jazdy: skracanie ciągła jazda pod prąd taranowanie innych graczy 
Czas trwania: 4d
Opis zdarzenia:  Niby od 17 były na mnie reporty [wróciłem z afka między 17 -18 ] o to że taranuje gdy może 1 raz staranowałem chłopa gdy ładował paczki na dostawcy za skracanie to już powinien cały serwer bez prawka być bo każdy skraca na dostawcy a jazdy pod prąd nawet nie było więc nie wiem skąd ten powód prawka się tu wziął gdy jeździłem normalnie posiadam dowód gdy gracz wyjechał mi pod prąd 
Coś od siebie: to dlaczego nadal pół serwera ma prawo jazdy gdy inni lepiej nie robią albo nawet i gorzej gracze się na mnie uwzięli po zakupie Bulleta i wtedy zaczęły  się wyzwiska w moją stronę oraz masowe reporty o to że niby taranuje gdy taka sytuacja się rzadko zdarzała oraz za każdym razem jak kogoś staranuje przypadkiem pisze sr. Zapomniałem dodać że chciałbym otrzymać dowody za wykonane moje czyny za które dostałem zakaz prowadzenia pojazdów na 4d

  • Ha ha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie winy w innych, a nie w sobie jest bardzo słabym podejściem. Zamiast wykazać skruchę i przeprosić za swoje zachowanie, wolisz pisać że gracze się na Ciebie uwzięli. Ze względu napisania apelacji dosłownie po 30 minutach od zamknięcia poprzedniej, tą również odrzucam. Kare doczekasz do końca.

Edytowane przez Puchatek.
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Doman zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...