Skocz do zawartości

Wniosek o zdjęcie prawa jazdy Badix ukarany przez Puchatek.


Badix

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Badix
Powód zabrania prawa jazdy: taran+jazda pod prad (dowody dostarczone na pw)
Czas trwania: 2 dni
Opis zdarzenia: Nie wiem dokładnie o które zdarzenie chodzi, pracowałem na uberze gdzie ciągle ktoś w kogoś wjeżdza i trudno przejechać trasę nie skończawszy na glebie. Owszem zdarzyło mi się kilka razy skrócić ale wolałbym się z tą osobą dogadać i dać jej jakąś rekompensatę ale nie miałem nawet takiej możliwości bo nie zostałem nawet przez niego powiadomiony że go staranowałem. Przyznaje się do błędu bo mi się tak jak mówiłem zdarzyło, ale po chłopsku lepiej się było dogadać niż od razu karać. Nikt na uberze nie jest święty wystarczy poobserwować drogi i każdy jeździ jak chce. 
Coś od siebie: Prosiłbym o zdjęcie kary, jest to moja pierwsza kara a między czasie oglądałem też youtube i nie skupiałem się też tak na drodze. Tak jak mówiłem wolałbym się dogadać z takowym graczem niż od razu po za plecami karać. Następnym razem na pewno zwrócę więcej uwagi na drogę i jak jeżdzę ale nie tylko ja tak powinienem zrobić tylko większość kierowców ubera. Bardzo chciałbym jeszcze popracować na uberze a 2 dni kary zmienia mi plany. Obiecuję że już takiego wybryku nie powtórzę, pozdrawiam.

Edytowane przez Badix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Doman zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...