Skocz do zawartości

Wniosek o zdjęcie prawa jazdy Level ukarany przez Puchatek


Level

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Level
Powód zabrania prawa jazdy: skracanie ciągła jazda pod prąd taranowanie innych graczy 
Czas trwania: 4d
Opis zdarzenia:  Niby od 17 były na mnie reporty [wróciłem z afka między 17 -18 ] o to że taranuje gdy może 1 raz staranowałem chłopa gdy ładował paczki na dostawcy za skracanie to już powinien cały serwer bez prawka być bo każdy skraca na dostawcy a jazdy pod prąd nawet nie było więc nie wiem skąd ten powód prawka się tu wziął gdy jeździłem normalnie posiadam dowód gdy gracz wyjechał mi pod prąd 
Coś od siebie: to dlaczego nadal pół serwera ma prawo jazdy gdy inni lepiej nie robią albo nawet i gorzej gracze się na mnie uwzięli po zakupie Bulleta i wtedy zaczęły  się wyzwiska w moją stronę oraz masowe reporty o to że niby taranuje gdy taka sytuacja się rzadko zdarzała oraz za każdym razem jak kogoś staranuje przypadkiem pisze sr 

  • Super! 3
  • Ha ha 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od początku. Gdy robiłem raporta ty wjechałeś pod restauracje w celu odebrania paczek, wtedy wepchałeś się w kolejke oraz przepychałeś graczy autem, pomimo mojego ostrzeżenia nie zrobiłeś sobie nic.

[2024-07-01 15:59:08] [Output] : [161] Puchatek.: Level
[2024-07-01 15:59:10] [Output] : [161] Puchatek.: kolejka
[2024-07-01 15:59:10] [Output] : [115] Level: co
[2024-07-01 15:59:13] [Output] : [115] Level: trudno
[2024-07-01 15:59:15] [Output] : [115] Level: wiekszy jestem
[2024-07-01 15:59:16] [Output] : [161] Puchatek.: co trudno
[2024-07-01 15:59:29] [Output] : [115] Level: to mam pierwszenstwo
[2024-07-01 15:59:55] [Output] : Level otrzymał(a) ostrzeżenie od Puchatek.: nie wpychaj sie w kolejke oraz nie przepychaj innych

Zaczynając dalej, otrzymywałem reporty na ciebie oraz na chat g widziałem że gracze często skarżą się na twoją osobę, co tym samym skutkowało że byłeś pod obserwacją. Gdy sytuacja się nasiliła i zobaczyłem, że nie jesteś w stanie, kolejny raz, pomimo taranu autem, przeprosić innego gracza za to co robisz, musiałem zareagować w jedyny słuszny sposób. Tłumaczenie się tym że za tamto nagranie dostałeś kare, jest złe, gdyż widziałem tą sytuacje na twoim nagraniu. 

Przechodząc do sedna. Chciałem Ci dać szanse, lecz po tym co zacząłeś pisać mi na pw oraz do innych graczy przez pośrednika (gdy Ci odpowiadali innym że masz prawko na 4d) stwierdzam że odczekasz kare do końca. 

Edytowane przez Puchatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Doman zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...