Skocz do zawartości

Wniosek o odciszenie OzzyBaby ukarany przez TenVineeK


OzzyBaby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nick: OzzyBaby
Powód wyciszenia: BK w wiadomości prywatnej do innego gracza
Czas trwania: 1 dzień
Opis zdarzenia: Pracując w pracy dorywczej jako serwisant zostałem z vdm-owany a następnie gracz serwera wepchnął moje służbowe auto do oceanu z którego już go nie wyciągnąłem. W następstwie pod wpływem emocji postanowiłem wysłać wiadomość prywatną do tego użytkownika z niecenzuralnymi słowami.
Coś od siebie: Bardzo żałuję tego czynu ponieważ nic on nie wniósł do mojej rozgrywki a tylko mogłem sprawić komuś przykrość. Z reguły jestem osobą z wysoką kulturą wypowiedzi lecz w tej sytuacji emocje wzięły górę. Wiem że było to niestosowne zachowanie i więcej takie zachowanie z mojej strony się nie powtórzy. Bardzo żałuję tej wiadomości i mojego nietaktownego zachowania. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Przepraszam i wyrażam skruchę. 

OzzyBaby

 

Edytowane przez OzzyBaby
poprawa litery
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym przeprosić że odpisuje już po zakończeniu się kary, miałem do załatwienia sprawy prywatne. Mam nadzieję że nie spotkamy się więcej w takiej sytuacji. Jako że już kara się odbyła wniosek zostanie zamknięty. Pozdrawiam i życzę miłej rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Xsardes* zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...