Skocz do zawartości

Skarga na Iyxx.


Infinite.

Rekomendowane odpowiedzi

PID: 1348
Nick oskarżonego: @iyxx
Data zdarzenia: 25.06 do teraz.
Powód napisania skargi: Prowokowanie, denerwowanie.
Opis sytuacji: 25 czerwca zbierałem z nim znajdźki. Wszystko było by git, ale nagle gdy mieliśmy jechać, mówiłem, że ma zawrócić, to powiedział "dobra zawracam" i zaczął jeździć po wsiach, zaczęło mnie to powoli irytować, ale powstrzymywałem się, lecz nerwy mają granice, i po kilkunastominutowym słuchaniu jego śmiechu miałem dość, poszło jakieś pierwsze lekkie wyzwisko, które miało być na ogarnięcie, lecz on nie przestawał i w końcu nerwy puściły. Wiem, że błąd był po mojej stronie, bo po prostu mogłem sobie pójść, ale nie mogłem mu odpuścić, bo zdenerwował mnie do wysokiego stopnia, więc hamulce puściły. Godzinę później, mieliśmy iść na vc, i wyjaśnić to sobie (sam to potwierdził), a gdy wszedłem na vc, to pisał do mnie w grze teksty typu: no dawaj wyzywaj mnie itd. A ustaliliśmy, że mamy wszystko wyjaśnić, i jak wyzywać się to nawzajem, lecz on mówił, że nie ma mikro i zaczął prowokować tekstami typu: no co, boisz się? Więc zacząłem spokojnie mówić, po czym rozłączył się, na drugi dzień napisałem, że nie powinien się odzywać, bo nie ma honoru po tym co robił, a on zaczął mnie wyzywać na pv, więc poprosiłem go o pójście na vc i powtórzenie wyzwisk kierowanych w moją stronę, lecz po wejściu nic nie mówił i napisał coś w stylu: no dawaj kozaku wyzywaj mnie. Nie będę uwzględniał tego, że nie ma on żadnych sensownych argumentów i gubi się w swoich wypowiedziach, bo to nie jest takie ważne. Chwilę temu rozmawiałem z nim, a bardziej ja mówiłem a on pisał, i wszystkie wiadomości skasował, ale próbowałem kulturalnie wyjaśnić mu jego problemy itd. lecz on próbował mi odpowiadać wtrącając co jakiś czas obraźliwe teksty, np. "ok lua developerze ale to było dwa lata temu". Pragnę nadmienić, że nigdy nie podawałem się za żadnego developera ponieważ nie piszę autorskich skryptów, jedynie edytuje itd. Na dodatek śmiał się z tego, że używam gui editor, ponieważ chce mieć ułożone gui (projekt który robiłem jest zamknięty). Bardzo żałuję, iż wcześniej nie zrobiłem screenów, ponieważ teraz miałbym więcej dowodów, ale wyszło jak wyszło, ja starałem się wyjaśnić mu co zrobił i wgl. Ale on po prostu mnie olał i nic nie wywnioskował, lecz chciałem, aby wyniósł coś z tej rozmowy. Dodam, iż moje konto zostało dzisiaj wyłączone, i dostępu do licznych dowodów niestety nie mam, ale użyje tego, co mam. Pragnę wspomnieć, iż zawsze, gdy jestem na jakimkolwiek kanale głosowym solarisa, on musi wbić i się nie odzywać, lub zagadywać, dzisiaj na przykład mówił do mnie EJ NIRON PEEL DEWELOPER LUA! Dosłownie tak mi powiedział, mimo, iż nigdy się za takiego nie podawałem (niron to mój stary nick).
Dowody: https://imgur.com/OtUIsoZ - tutaj jest spam na dc,

https://imgur.com/fJake3S - tutaj jest sytuacja o której wspomniałem w 5 linijce opisu sytuacji (dostał wtedy warna),

więcej dowodów nie znajdę, ponieważ screeny zrobione wycinkiem nie zapisały mi się, a konto straciłem. Kilka adminów m.in. Minotaur i chyba FraneQGM pamiętają, że gdy wczoraj napisałem coś na czacie premium, napisał na czacie premium Wonzekk coś tam japa cw*lu itd.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/9kAcfFK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pinguj admina, ma czas na sprawdzenie. Mówisz, że mnie nie wyzywałeś, a wyzywałeś i nawet admini to widzieli bo przecież muta dostałeś. Tutaj załączam screena potwierdzającego, iż chwilę temu podczas naszej rozmowy zezwalaliśmy na wyzwiska: https://imgur.com/a/JRWQg8S usuwasz wiadomości które były potencjalnymi dowodami w sprawie skargi (wcześniejsze wiadomości). Na vc byłeś taki przekonany, że nie dostaniesz kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie waliłem farmazonów, tylko prawdę, jeśli chcesz, to na prawdę znajdę ci jakiegoś specjalistę. Wyzywałeś bo dostałeś nawet za to muta, a wtedy to ty wyzywałeś po tym jak dla beki napisałem jakiś kawałek piosenki.

Edytowane przez Infinite.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • rydziu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...