Skocz do zawartości

Skarga na Wonzekk


Easty.

Rekomendowane odpowiedzi

PID:88 
Nick oskarżonego: @Wonzekk
Data zdarzenia: od 25 do dzisiaj
Powód napisania skargi: Gracz notorycznie obraża mnie i śmieje się z mojej choroby i nastawia graczy przeciwko mnie. 
Opis sytuacji: Ogólnie, wonzekk zaczął mnie wyzywać oraz śmiać się z mojej choroby oraz jak wszedłem na kanał głosowy to mówił do pewnej osoby żeby ze mną nie gadał że to jest kasti itd. 
Dowody: <Link do zrzutów ekranów bądź materiału wideo>
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: <Zrzut ekranu zawierający dowód o poinformowaniu gracza o istnieniu skargi>
image.png?ex=667eb78c&is=667d660c&hm=9db 
image.png?ex=667eb78c&is=667d660c&hm=c8d 
image.png?ex=667eb78c&is=667d660c&hm=0a8
image.png?ex=667eb78c&is=667d660c&hm=f70
image.png?ex=667eb78c&is=667d660c&hm=f70
image.png?ex=667eb7e1&is=667d6661&hm=d24
image.png?ex=667eb78c&is=667d660c&hm=8f5
image.png?ex=667ecf1c&is=667d7d9c&hm=a8e
image.png?ex=667ecf98&is=667d7e18&hm=ecb
image.png?ex=667ecf3b&is=667d7dbb&hm=72a
image.png?ex=667ecf9f&is=667d7e1f&hm=7c4
image.png?ex=667ecff3&is=667d7e73&hm=d8a
image.png?ex=667ecff3&is=667d7e73&hm=ffe
image.png?ex=667ed04f&is=667d7ecf&hm=6db
image.png?ex=667ed01f&is=667d7e9f&hm=7df
image.png?ex=667ed11a&is=667d7f9a&hm=71c
image.png?ex=667ed35f&is=667d81df&hm=ec3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc szczerym, nie widziałem, żebyś pisał mi o jakiejś skardze, a ja żadnej nie pisałem, napisałem tylko do kondera na pv. Gdybyś sam nie zaczął odwalać, to nic by nie było, niestety dzisiaj wyłączyli mi konto dc, więc nie pokaże tego, co do mnie pisałeś. Opisując sytuację: 25 Czerwca, wieczorem jeździliśmy razem autem i szukaliśmy znajdziek, nagle, gdy pojechał źle, kazałem mu zawrócić, zaczął jechać gdzie indziej i się śmiać, oburzony całą sytuacją lekko zacząłem go wyzywać (na ogarnięcie), siedział z nami jeden typek na vc, i zaczął coś tam mówić, że to kasti itd. więc po prosiłem aby iyx zaprzestał, śmiał się i jeździł po całej mapie, więc zacząłem go wyzywać, bo przekroczył moją granice nerwów, słyszał wszystko co mówimy, gdy udawał że idzie na zw. Jakąś godzinę później wszedłem na vc, i mówił, że mam go wyzywać, i mówił, że niby sie boje (zapewne zawołał do kompa ojca czy coś lub chciał dowody), zacząłem normalnie gadać, że co on odwala i wgl, po czym wyszedł, a na drugi dzień on zaczął mnie wyzywać, a gdy mieliśmy iść na vc to wbił, i nic nie gadał, a powiedziałem, aby powtórzył wszystko co pisał, on tylko zaczął pisać żebym to ja go wyzywał dalej itd. po czym wyszedłem, bo miałem dość typa. Od czasu do czasu zaczepiałem go z premedytacją, ponieważ bardzo mnie zdenerwował, więc chciałem, aby po prostu pożałował i miał nauczkę, a co do nastawiania graczy przeciwko niemu, to tylko ich ostrzegałem co robi, a dzisiaj wbił na vc, i zamiast powtórzyć wyzwiska, po prostu coś mamrotał i nasłuchiwał naszych rozmów wtrącając się co jakiś czas, nawet sachiko który był na vc, mówił, żeby ogarnął mikro, i potem zaczął mu mówić, że niech się ogarnie. Dodam jeszcze, że nagrał mnie jak miałem jakąś odklejke, i wysłał na czacie Solaris (na discord), co również mnie zdenerwowało, ponieważ zrobił to bez pozwolenia, więc napisałem konderowi. Na ogół myślę, że to on powinien bardziej oberwać, bo od jego odwalania wszystko się zaczęło, a to, że chłop ma jakieś problemy i jest irytujący, to nie moja wina, jak na razie wszyscy sami się nastawiają przeciwko niemu a nie przeciwko nie, więc można wywnioskować kto namieszał. Ode nie to tyle, w razie co proszę o kontakt na discord: ._infinito. ponieważ tam jestem bardziej aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przyznać że zacząłem jeździć w inne lokalizacje, chciałem poprostu się pośmiać, ale to nie jest powód do wyzywania mnie wraz z nakadem byliście na kanale głosowym niby miałem zw lecz wszystko słyszałem co na mój temat rozmawialiście że jestem kasti itd po czym zaczeles mnie wyzywać na discordzie solarisRPG. Również pisałeś że nie mam na tym serwerze prawa głosu i że każdy za przeproszeniem mnie Jeb##. Po czasie zablokowałem ciebie a ty na discordzie pisałeś jak tam nerki i śmiałeś się że mam chore nerki, po wejściu na serwer napisałem es a ty odpisałeś nie udzielaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, nie wiem czy nie był to powód do wyzywania, bo ja mam trochę inną granicę nerwów. Mogę cię przeprosić, jeśli wejdziesz ze mną na vc, i powiesz, że to ty zacząłeś oraz przeprosisz. Jeśli tak zrobisz, to obiecuję, że przestane cię zaczepiać, oczywiście w takim przypadku ty też przestaniesz, decyzja należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wejdę na kanał, ale uważam że to ty zaczeleś mnie wyzywać z nakedem na kanale głosowym, nie chce żadnych przeprosin oraz ciebie nie będę przepraszać dlaczego? Bo zaczeleś ty mnie pierwszy wyzywać, skargi nie wycofam, Niech wypowie się Administrator lub osoba przeznaczona do rozpatrywania skarg na graczy.

Edytowane przez iyxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • rydziu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...