Skocz do zawartości

Skarga na TheHaxowy i Minotaur


E34

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: E34
Nick oskarżonego: TheHaxowy, Minotaur
Powód skargi: Bezpodstawne wytepanie pojazdów z posesji prywatnej.
Data zdarzenia: 25.06.2024, godzina 19:10.
Opis sytuacji: Witam, po zakupie domku na granicy dzielnicy Chinatown z Downtown wraz z kolegą postanowiliśmy ustawić nasze pojazdy na posesji, jednak po ich ustawieniu dwóch oskarżonych postanowiło nagle wytepać nasze pojazdy, od jednego z nich uzyskałem informację, że wytepali je ze względu na "chaos". Mam tutaj pytanie: JAKI CHAOS? Żaden z pojazdów nie przekraczał granicy domku ( żaden nie był ustawiony na chodniku ). Zarówno ja i kolega wychodzimy z założenia, że gdy dokonujemy zakupu posesji to mamy prawo wykorzystać całą dostępną przestrzeń, no chyba, że jest inaczej. W takim wypadku proszę o wyjaśnienie.
Dowody: Logi z suszarki administracyjnej na dowód wytepania.

 

Spoiler

[2024-06-25 19:11:06] [Output] : >> Minotaur [233]: czemu wytepaliscie nasze auta?
[2024-06-25 19:11:16] [Output] : << Minotaur [233]: bo robiliście totalny chaos
[2024-06-25 19:11:25] [Output] : >> Minotaur [233]: jaki chaos?
[2024-06-25 19:11:31] [Output] : << Minotaur [233]: ustawcie to normalnie




 

Spoiler

spacer.pngimage.png?ex=667c4c34&is=667afab4&hm=bef

Pojazdy były ustawione tak jak widoczne jest na SS, z różnicą taką, że było ich więcej i ŻADEN z nich nie przekraczał granicy.

Edytowane przez E34
  • Super! 3
  • Wow! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te pojazdy wręcz latały w powietrzu. Nie zmienia to faktu, że takie ułożenie wygląda nieestetycznie i jest chaotyczne. Pojazdy powinny być ustawione normalnie na chodniku a nie na sobie. Skargę biorę na siebie bo support się mnie zapytał czy może wytepać i pozwoliłem po czym mu pomogłem. Zrobił to za pozwoleniem. Poczekam na decyzję RCON, jeśli zostanę ukarany to w porządku, przyjmę to na klatę i więcej tego nie zrobię, ale nie uważam, żebym zrobił coś nie tak.

Edytowane przez Minotaur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Minotaur napisał(a):

U mnie te pojazdy wręcz latały w powietrzu. Nie zmienia to faktu, że takie ułożenie wygląda nieestetycznie i jest chaotyczne. Pojazdy powinny być ustawione normalnie na chodniku a nie na sobie. Skargę biorę na siebie bo support się mnie zapytał czy może wytepać i pozwoliłem po czym mu pomogłem. Zrobił to za pozwoleniem. Poczekam na decyzję RCON, jeśli zostanę ukarany to w porządku, ale nie uważam, żebym zrobił coś nie tak.


Rozumiem, że dla Ciebie te pojazdy mogły wyglądać nieestetycznie, lecz jest to moja prywatna posesja, z którą jak już pisałem mogę sobie robić co mi się podoba - z takiego założenia wychodzę wraz z kolegą. Aktualnie nie ma dostępnego żadnego regulaminu serwera gry, a więc ciężko będzie określić czy mogę w taki sposób ustawiać pojazdy czy też nie, czekam na decyzję ARCON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy właśnie go szukałeś to bardzo powątpiewam, co do skargi, to ,że nie ma aktualnie regulaminu nie zwalnia cię z tego, że możesz robić syf na mapie. Skoro tak bardzo trzymasz się zdania, iż to twoja posesja to ustaw pojazdy tak aby wyglądały na zamieszkałą posesję, a nie złomowisko. Tyle ode mnie, nie mam zamiaru już tu się więcej wypowiadać. Miłego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TheHaxowy napisał(a):
1 minutę temu, TheHaxowy napisał(a):

Czy właśnie go szukałeś to bardzo powątpiewam,

Dlaczego miałbym go nie szukać? Widać tu posesję, na której terenie są ustawione pojazdy moje jak i kolegi.
 

 

2 minuty temu, TheHaxowy napisał(a):

że możesz robić syf na mapie.

Skoro tak bardzo chcesz swoją kochaną mapę sprzątać, to powytepuj wszystkie inne.

 

3 minuty temu, TheHaxowy napisał(a):

iż to twoja posesja to ustaw pojazdy tak aby wyglądały na zamieszkałą posesję, a nie złomowisko

Tak - jest to moja posesja i nadal podtrzymuję zdanie, że mogę robić z nią co mi się podoba, równie dobrze mogę tam postawić łódkę.

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
  • Ha ha 1
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...