Skocz do zawartości

Chyba Pożegnanie


Mittshu

Rekomendowane odpowiedzi

Yo
Wyczekiwałem tego serwera od momentu gdy mi powiedział o nim KondeR zwłaszcza że jeszcze wtedy bardziej się przyjaźniliśmy, chciałem go bardzo mocno wesprzeć chociażby podać swój pomysł jak by mógł wyglądać tuning, jak by mogło wyglądać dodawanie modeli nowych i inne. Serwer wyszedł fajnie przez pierwsze dwa dni było wszystko dobrze fajnie się grało ale już nie a dlaczego? A jakże SPOŁECZNOŚĆ. Strasznie mnie irytuje i wkurza, tylko płaczą i nic sensownego nie robią czat G jest zaśmiecony płaczem, serwer dc jest zaśmiecony płaczem. Nie da się normalnie grać przez taką społeczność. Druga sprawa to dawanie zbyt szybko nowych aut jak admiral, sabre itp. Serwer dobrze nie wystartował a już będą kolejne modele na których ludzie już będą mogli zarobić 1kk tak o w momencie gdy ty nie jesteś nolifem i masz pracę itp i nie masz czasu by siedzieć 24/7 na serwerze i pracować by zarobić na auto warte 100k by je kupić. Serwer z opowieści tego co chce i jak chce go prowadzić KondeR wyglądał fajnie lecz to tylko były opowieści i aktualizacje nie wyglądają tak jak zapowiadał jak chce je robić. @KondeRmam jeszcze nadzieję jako twój były przyjaciel zanim była spina, że jeszcze wyjdziesz z tym projektem dobrze. Miałem odpuścić sobie start serwera, miałem kompletnie opuścić mta lecz zostałem z myślą o tobie i serwerze, dałem szanse, lecz społeczność mta jednak mnie odpycha i nie czuję komfortu grania na serwerze. Zlepek ludzie z pseudoli z innych serwerów, patusów i innych. MTA stało się toksyczne i nie sprawia mi już takiej frajdy jak np 2014-2019 gdzie już w 2020 powoli moja aktywność się wygaszała nie raz przerwy roczne od mta. Mógłbym sobie powiedzieć zmuszę się do gry ale tak to nie działa, jest mi w ciul ciężko to pisać ze względu że mega cię lubię i zrobiłeś projekt serwera który ma mega potencjał i może w końcu zabije ten pseudol zwany 4lagiem.

  • Super! 3
  • Ha ha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaXeO napisał(a):

Użytkownik napisał o płaczu Graczy płacząc na praktycznie wszystko pozdrawiam

Jak masz 2 IQ to nic dziwnego że nie potrafisz odróżnić płaczu i narzekania od opisu czemu mta ssie i społeczności jest na poziomie dna i zajebiste osoby które znałem w 2014-2019 po prostu odeszły. Skończ szkołę a Dopiero potem udzielaj się w necie.

  • Ha ha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak odchodzić i "plakac" odnośnie Spolecznosci MTA xD jakbym ja sie przejmował płaczkami z gryto bym odszedl z tej gry juz 4 lata temu, a nie zrobułem tego dlaczego..? Bo mam wywalone w zdania i zachowanie innych, gram zeby sobie grać, pomagam zeby pomóc, a inne osoby z gry mam głeboko w dupce 🙂  Ale jak masz odchodzić z takiej głupoty to zegnam! ELO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spidi. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...