Skocz do zawartości

👋︰Hej, Cześć - Siemanko!!


.davvy

Rekomendowane odpowiedzi


spacer.png

Witam społeczność. Mam na imię Kacper i 22 okrążenia naszej planety wokół słońca mam już za sobą. Mieszkam w Rzeszowie od urodzenia
i tu się ciągle wychowuje. Moje zainteresowania są raczej rozległe, a to przekłada się na szerszą, ale płytką wiedzę z danego zagadnienia - daleko mi do eksperta
w jakiejkolwiekdziedzinie. Mam za sobą 4 lata pracy jako grafik komputerowy w społeczności Multi Theft Auto: SA. Od roku jestem pracownikiem jednej z Rzeszowskich Firm
kurierskich jakim jest Pyszne.pl. To dało mi doświadczenie w dowozach zamówień opłaconych i nieopłaconych przez klienta. Wracając do moich zainteresowań to są to jednak
Grafiki oraz tworzenie map na serwery RolePlayGame do MTA. Zajmuje się tym nadmiernie, i tworze je prawie codziennie do swojego portfolio, które możecie znaleźć tutaj -> https://www.behance.net/Vaste.

Nie jest to żadna reklama, lecz sprawdzenie moich umiejętności. Przed Dołączeniem do Spoleczności MTA, czyli jakies 7 lat temu, grywałem w stare gierki, jak
Margonem, Tibia, minecraft, gta i grając własnie w ową gierke GTA SA: postanowiłem dołączyć i spróbowac zagrania z ludźmi ze świata. Na początku grywałem na SAMP, potem
jednak zmieniłemto na lepszy model - MultiTheftAuto. Mam straszną zajawe do pomagania ludziom i tworzenia grupy znajomych, którzy dobrze będa się bawić i grywac na serwerach.  

Pozdrawiam 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Xsardes* zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...