Skocz do zawartości

Skarga na LORDG


KhirX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KhirX
Nick oskarżonego: LORDG
Powód skargi: Złe przedstawienie powodu odrzucenia apelacji, błędne odrzucenie apelacji, błędna ocena sytuacji w danych momentach,
Data zdarzenia: 18.09.2024
Opis sytuacji: Napisałem apelację od nadanej kary w/w moderator odpowiedział że sprawa nie ma nic wspólnego z podanymi odemnie usprawiedliwieniami chociaż jestem w stanie zagwarantowac że innej mozliwej sytuacji nie było,
a nadał ją z następującymi powodami "powód nadania kary: Łamanie KRD, jazda po torach, naduzywanie sygnalow, odwalanie na sluzbie SAPD (7  dni))"
z którymi sam końcowo powiedział że:

Cytat

Zupełnie nie rozumiesz za co zostałeś ukarany i udowadnia to nie tylko wyżej przedstawiony klip ale i również opis zdarzenia jaki przedstawiłeś. 

Jedyne sytuacje gdzie "łamane" było KRD następowało na pościgach za graczami bądź przy ich przewożeniu na komende, gdzie było ono odpowiednio sygnalizowane na co wskazuje Kodeks Ruchu Drogowego i tutaj też pozwolę sobie przytoczyć cytat z podpunktu
 

Cytat

Za pojazd uprzywilejowany uznaje się pojazd wysyłający sygnały świetlne (światła niebieskie naprzemiennie z czerwonymi, światła białe naprzemiennie z czerwonymi, światło niebieskie o zmiennym natężeniu znajdujące się na dachu pojazdu) oraz dźwiękowe o zmiennym tonie.

Natomiast jeżeli miałaby wystąpić opcja stwierdzenia że sygnałów dźwiękowych bądź świetlnych mógł w jakiejś sytuacji nie słyszeć karający
podsyłam na zaś logi że nie zawsze wszystko sie zgadza 

Cytat

[2024-09-18 00:27:37] [Output] : << TrawQ [15]: dzwiekowe zostawiles wlaczone w cheetahu
[2024-09-18 00:27:44] [Output] : >> TrawQ [15]: one sa zbugowane
[2024-09-18 00:27:48] [Output] : >> TrawQ [15]: juz je 3 razy wyłączałem
[2024-09-18 00:27:56] [Output] : << TrawQ [15]: aha
[2024-09-18 00:27:59] [Output] : >> TrawQ [15]: i ja juz ich nie slysze
[2024-09-18 00:28:05] [Output] : [3] Klozet: w tym ?
[2024-09-18 00:28:08] [Output] : [15] TrawQ: Ta
[2024-09-18 00:28:09] [Output] : [3] Klozet: dalej sa?
[2024-09-18 00:28:09] [Output] : [15] TrawQ: o teraz git
[2024-09-18 00:28:14] [Output] : [15] TrawQ: ciekawe dlaczego sei buguja
[2024-09-18 00:28:14] [Output] : [3] Klozet: to zbugowany skrypt
[2024-09-18 00:28:19] [Output] : [15] TrawQ: anonimek to robil chyba
[2024-09-18 00:28:19] [Output] : [3] Klozet: clientside
[2024-09-18 00:28:21] [Output] : [3] Klozet: sie buguje
[2024-09-18 00:28:28] [Output] : [3] Klozet: tak samo swietlne
[2024-09-18 00:28:29] [Output] : [15] TrawQ: to do kondera ja nie mam dostepow

--
Idąc dalej powodem nadania kary, "jazda po torach" sytuacja również miała miejsce tylko i wyłącznie na pościgu co zostało przytoczone w apelacji od kary wraz z udokumendowanym tam na nagraniu podjęciem próby zestrzelenia ściganego

Chociaż miało by się to niezgadzać czytając odpowiedz moderatora 

Cytat

Twoja kara nie ma nic wspólnego z ww. klipem.

W takim razie poprosił bym tutaj o przytoczenie udokumentowania całej sytuacji za co został nadany ten podpunkt w tej karze
--
Punkt kolejny "naduzywanie sygnalow" tylko pytanie jakich?, co autor tutaj miał na myśli przez swój wywód

Cytat

Nie będziemy tolerować także nadużywania sygnalizacji świetlno-dźwiękowej w celu szybszego dotarcia do celu bo macie takie widzi mi się

Rozumiem w takim razie że dojechanie do zatrzymania jako jednostka asystująca bądź do pościgu w celu włączenia sie do niego nie mówiąc juz o uczestniczeniu w nim (tak jak zrobił to yosai na filmie podanym w apelacji w momencie 0:27) mam wykonywać przy wyłączonej sygnalizacji o zmiennym tonie i braku świateł niebieskich naprzemiennych z czerwonymi? No troszkę to nie do końca się zgadza z tym po co one są. "bo macie takie widzi mi się" 😄

--
Teraz trochę o odpowiedzi która z dobrej połowy składa się z tego że jestem osobą z zarządu frakcji

Cytat

Jako osoba pełniąca tak znaczące stanowisko powinieneś zdawać sobie sprawę z tego w jaki sposób podchodzić do wykonywania swoich czynności. Wielokrotnie dopuściłeś się rzeczy które są nie akceptowalne i wszystkie podpunkty które zostały wymienione w powodzie twojej kary są słuszne oraz udokumentowane. Jako zarząd jednej z serwerowych frakcji pełnisz nie tylko znaczące stanowisko ale i również reprezentujesz serwer na tle publicznym. Nie będziemy tolerować tego typu zachowań nawet jeśli gracz który był uwcześnię ścigany złamał regulamin i opuścił serwer w trakcie pościgu.


Bardzo dobrze wiem jak podchodzić do wykonywania swoich czynności, były one adekwatne zawsze do zaistniałej sytuacji i osoba nie powiązana z frakcją nie posiada kompetencji aby powiedzieć mi że robię coś nieakceptowalnie
Co nie tylko jestem w stanie zagwarantować ja ale i też reszta osób chociażby z zarządu frakcji.
Pytanie tylko dlaczego skoro ja tak bardzo przeskrobałem to nie ukarał mnie supporter ani nie powiedział mi nic co by sygnalizowało że robię coś nie tak,
a ukarał mnie LORDG gdzie @yosai był osobą która cały czas uczestniczyła ze mną w wszystkich pościgach tejże służby będąc zaraz za mną.

 

Cytat

Nie będziemy tolerować łamania KRD przez was w sytuacji kiedy karacie inne osoby za dokładnie to samo

O tym wypowiadałem się już chwile wyżej przy "sygnalizacji świetlnej" bo poza takimi momentami starałem się jak najbardziej trzymać obowiązującego ograniczenia prędkości nie mając wbudowanego ogranicznika prędkośći w pojeździe
 

Cytat

 nie będziemy tolerować odwalania i skakania po schodach oraz budynkach pojazdami frakcji.

Tutaj moderator jednak nakierował o co chodzi pod kątem odwalania, bardzo bym chciał zobaczyć dowody które moderator powiedział że ma na to że odwalałem a nie podejmowałem czynności których pościg wymagał
ja od siebie moge podesłac własnie koniec pościgu właśnie w okolicy schodów i dachow na budynków na które da sie wskoczyć 
https://streamable.com/vgdudd

Cytat

pomijając przy tym wszystkim fakt wielu niedopełnień w trakcie łapania graczy i zamykania ich w celi.

Co miało by być niedopełnieniem podczas takiego łapania i osadzania ich w celi, skoro we nie byłeś we frakcji i dobrze nie wiesz jak ona działa.
 

Cytat

ponadto musisz zrozumieć czym zawiniłeś

Raczej akurat po twojej stronie leży obowiązek podania powodu nadania kary, albo chociaż wytłumaczenia jeżeli chodzi jednak o zupełnie o co innego niż podałes w postawieniu kary 
 

Cytat

Jeżeli dalej będziesz obwiniał mnie o podjęcie prawidłowych czynności nie ma mowy o zdjęciu kary. 

Ja cię tutaj własnie obwiniam o podjęcie nieprawidłowych czynności chociażby z tym że powód kary nie zgadza się jednak z tym co piszesz, a reszte dotyczącą sygnalizacji, odwalania, łamania KRD poruszyłem juz wyżej.
--
Także podsumowując kara została nadana za bzdury które nie zgadzają się z materiałami frakcji jak i regulaminem, nie spodobały się one osobie postronnej specującej moją służbe i postanowił on nadac kare,
Rozumiem jakby było to karanie za skok z MC radiolka no ale mówimy tutaj tylko o sytuacjach które miały miejsce na pościgu, więc wszystko było wykonywane tak jak być powinno
Ciekawi mnie fakt że zostałem ukarany tylko ja gdzie 2 osoby w pościgach podejmowały dokładnie te same kroki a złym byłem tylko ja, chociaż nie uważam że zrobiłem coś nie tak.
Dobrą chwilę musiałeś mnie specować żeby to wszystko uzbierać ciekawe czy był tego jakiś powód 😉
Mam nadzieje że sprawa zostanie roztrzygnięta właściwie, a dowody o któych informował LORDG zostaną tu przytoczone do weryfikacji przez wszystkie osoby uczestniczące w tej skardze.



Dowody: Link do apelacji

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 6
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KhirX napisał(a):

Raczej akurat po twojej stronie leży obowiązek podania powodu nadania kary, albo chociaż wytłumaczenia jeżeli chodzi jednak o zupełnie o co innego niż podałes w postawieniu kary 

Absolutnie nie mam obowiązku aby ci się tłumaczyć i coś udowadniać, powód kary został napisany więc wiesz za co zostałeś ukarany. Moim jedynym obowiązkiem w sytuacji karania członka frakcji jest udokumentowanie złamania regulaminu bądź innych niepokojących rzeczy i przesłanie w ręce opiekuna danej frakcji, co zostało zrobione. 

 

7 godzin temu, KhirX napisał(a):

Co miało by być niedopełnieniem podczas takiego łapania i osadzania ich w celi, skoro we nie byłeś we frakcji i dobrze nie wiesz jak ona działa.


Byliście obserwowani ponieważ zauważyłem że wciągu kilkunastu minut zamknęliście w celi kilka osób. Wasze czynności polegały na rozpoczęciu pościgu, następnie na obezwładnieniu osoby przy użyciu środków ŚPB jakim był konkretnie taser a następnie zamknięcie w więzieniu bez odegrania jakiegokolwiek RP. Nie daliście nawet pola do odegrania czegokolwiek, nie zaproponowaliście nikomu mandatu tylko od razu zwoziliście wszystkich na cele a po zamknięciu i wyjazdu z HQ rozpoczynaliście kolejny pościg za pierwszą lepszą osobą tym samym odwalając pojazdami służbowymi. Jeśli przyszliście tutaj grindować aresztowania bez odgrywania jakiegokolwiek innego RP niż bind z zakuciem w kajdanki to zdecydowanie pomyliliście serwery. Nie mnie oceniać inne czynności podjęte przez was nieprawidłowo poza łamaniem ww. punktów za które zostałeś ukarany ponieważ nie jestem waszym opiekunem. Co do bycia we frakcji, oczywiście że w niej byłem natomiast po nadaniu kary zostałem bez powodu wydalony i wpisany na czarną listę co jest kolejnym naruszeniem z waszej strony. 

 

7 godzin temu, KhirX napisał(a):

Napisałem apelację od nadanej kary w/w moderator odpowiedział że sprawa nie ma nic wspólnego z podanymi odemnie usprawiedliwieniami chociaż jestem w stanie zagwarantowac że innej mozliwej sytuacji nie było,


Na tym pozwolę sobie zakończyć. Niestety tym razem nie uda ci się skłamać i zmanipulować faktów ponieważ jak mówiłem, nadając ci karę miałem obowiązek ówczesnego udokumentowania każdego przewinienia z twojej strony. Zdecydowanie opiekun waszej frakcji na pewno ten temat poruszy i będziesz miał odpowiedź dlaczego tak a nie inaczej jednakże nie mnie to oceniać. Jak dla mnie zarzuty są śmieszne, dalej nie rozumiesz za co zostałeś ukarany i myślisz że będziesz robił to co ci się podoba. Niestety, pomyliłeś serwery. Nie ma tu miejsca na takie zachowania i do tego próby zmanipulowania opinii publicznej tak jak napisałem w apelacji. 

Ode mnie to tyle, czekam na decyzje zarządu serwera. 


 

  • Super! 1
  • Ha ha 5
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LORDG napisał(a):

obowiązku aby ci się tłumaczyć i coś udowadniać, powód kary został napisany więc wiesz za co zostałeś ukarany.

W odpowiedzi do apelacji napisałeś że widać że nie wiem za co zostałem ukarany, także proszę żebyś przedstawił mi jednak sytuację która była decydująca przy nadaniu kary i objaśni mi całą sprawę.

 

7 minut temu, LORDG napisał(a):

Wasze czynności polegały na rozpoczęciu pościgu, następnie na obezwładnieniu osoby przy użyciu środków ŚPB jakim był konkretnie taser a następnie zamknięcie w więzieniu bez odegrania jakiegokolwiek RP. Nie daliście nawet pola do odegrania czegokolwiek, nie zaproponowaliście nikomu mandatu tylko od razu zwoziliście wszystkich na cele a po zamknięciu i wyjazdu z HQ rozpoczynaliście kolejny pościg za pierwszą lepszą osobą tym samym odwalając pojazdami służbowymi. Jeśli przyszliście tutaj grindować aresztowania bez odgrywania jakiegokolwiek innego RP niż bind z zakuciem w kajdanki to zdecydowanie pomyliliście serwery.

Pościg jest rozpoczynany TYLKO w momencie kiedy sytuacja tego wymaga, jeżeli oczekujesz że gościu wjeżdżający na garaż i chociażby taranujący radiowóz dostanie pouczenie słowne to się grubo mylisz bo nie tak działa chociażby policja. Powiem ci tak przechodząc dalej do tematu SPB to jeżeli masz propozycję jak zatrzymać gościa który ucieka ci pieszo bądź wpław to chętnie ją wysłucham, odgrywanie rp przy jawnym pościgu non-rp przy kodzie conajmniej żółtym po jego zakończeniu to chyba coś nie halo, pewnie chodzi ci głównie o sytuację gdy po zakończeniu pościgu i przewiezieniu zatrzymanego na HQ on postanowił napisać już w blipie aresztowania /me wyrywa się /do udane? Jeżeli to ma być dla ciebie kwintesencja rp to chyba musisz zapoznać się ponownie z ich zasadami bo albo zaczynasz jakąś akcję z RP albo lecisz już do końca po bandzie, przytoczę tutaj chociażby dla przykładu zatrzymanie które przerodziło się potem w pościg za @Chorywacja był on RP praktycznie do samego końca, a dokładnie do momentu gdy ścigany nie odegrał solidnej kolizji na wiadukcie, wtedy zmieniany jest kod pościgu a pościg zmienia się w non-rp z faktów mówiących samych za siebie. SAPD zawsze rozpoczyna podjętą akcję od RP to tylko po drugiej stronie zależy czy utrzyma go w tym statusie. Grindowaniem aresztowań i pościgów dla ciebie widzę że jest Poprostu pełnienie służby bo jak to przecież można robić pościg za pościgiem

 

21 minut temu, LORDG napisał(a):

Co do bycia we frakcji, oczywiście że w niej byłem natomiast po nadaniu kary zostałem bez powodu wydalony i wpisany na czarną listę co jest kolejnym naruszeniem z waszej strony. 

To że byłeś na pierwszym szkoleniu wprowadzającym nic nie znaczy bo czego się dowiedziałeś? Gdzie jest Blip od przebieralni, widać kompletnie że nie wiesz jak frakcja działa i jakimi zasadami się kieruje, jeżeli chodzi o wydalenie to tych kroków nie podjąłem ja a powód naruszenia z naszej strony proszę podaj, bo podstawowe materiały sapa też chyba nie zostały przeczytane przez ten twój jeden dzień 

 

25 minut temu, LORDG napisał(a):

Na tym pozwolę sobie zakończyć. Niestety tym razem nie uda ci się skłamać i zmanipulować faktów ponieważ jak mówiłem, nadając ci karę miałem obowiązek ówczesnego udokumentowania każdego przewinienia z twojej strony. Zdecydowanie opiekun waszej frakcji na pewno ten temat poruszy i będziesz miał odpowiedź dlaczego tak a nie inaczej jednakże nie mnie to oceniać. Jak dla mnie zarzuty są śmieszne, dalej nie rozumiesz za co zostałeś ukarany i myślisz że będziesz robił to co ci się podoba. Niestety, pomyliłeś serwery. Nie ma tu miejsca na takie zachowania i do tego próby zmanipulowania opinii publicznej tak jak napisałem w apelacji. 

Nic nie jest skłamane ani zmanipulowane i twoje materiały które dostarczyłeś do opiekuna mogą to potwierdzić szkoda że rzeczywiście nie chcesz wstawić tutaj chociażby jakiegokolwiek screena nie mówiąc już o nagraniu. Zarzuty nadania kary przez ciebie w moją stronę też są śmieszne i bezsensowne, a nie wiem za co zostałem ukarany bo dalej nie potrafisz konkretnie wytłumaczyć jeżeli wszystko co przedstawiłem  nie jest tym o co chodzi. Robię wszystko adekwatnie do sytuacji która ma miejsce, a jeżeli myślisz że frakcja będzie funkcjonowała inaczej niż opisałem to się mylisz.

jeżeli są to próby zmanipulowania przedstaw dowody które jasno na to wykazują o ile takie istnieją. Jeżeli do ciebie moje słowa nie dochodzą może niech wypowie się tutaj lider tej frakcji @yosai

  • Lubię to! 1
  • Super! 4
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LORDG napisał(a):

Absolutnie nie mam obowiązku aby ci się tłumaczyć i coś udowadniać, powód kary został napisany więc wiesz za co zostałeś ukarany. Moim jedynym obowiązkiem w sytuacji karania członka frakcji jest udokumentowanie złamania regulaminu bądź innych niepokojących rzeczy i przesłanie w ręce opiekuna danej frakcji, co zostało zrobione. 
 

I tu się mylisz kolego, radzę się zorientować i doinformować, jeżeli jesteś członkiem FC to przynajmniej wypadałoby a jak nie potrafisz to chociaż stwarzać tego pozory. 

@Xsardes* — Wczoraj o 20:41

 - Nie załatwiacie z frakcjami nic na własną rękę od tego są opiekunowie i do nich kierujecie wszystkie sprawy o które was ktokolwiek z frakcji poprosi.
W przypadku ukarania pracownika frakcji macie obowiązek udokumentować dane przewinienie i wysłać ten dowód na PW forum do opiekuna i lidera.

Niestety od ciebie nie zostałem poinformowany o planie nadania kary dla @KhirX ani nie przedstawiłeś mi żadnego dowodu, gdzie jest jasno i wyraznie napisane, że musisz mi go pokazać.

Nikt z Zarządu Frakcji nie wie dlaczego Khirx został ukarany, ponieważ to co wypisałeś w powodzie to jedno wielkie za przeproszeniem gówno prawda. Nie wiesz jak działa frakcja, i jakie są struktury i materiały na czym opiera się frakcja ale do tego przejde za chwie. I jeszcze dodam od siebie, że z niecierpliwością czekam na dowód pokazujący przekroczenia mojego pracownika.

6 godzin temu, LORDG napisał(a):

Byliście obserwowani ponieważ zauważyłem że wciągu kilkunastu minut zamknęliście w celi kilka osób. Wasze czynności polegały na rozpoczęciu pościgu, następnie na obezwładnieniu osoby przy użyciu środków ŚPB jakim był konkretnie taser a następnie zamknięcie w więzieniu bez odegrania jakiegokolwiek RP. Nie daliście nawet pola do odegrania czegokolwiek, nie zaproponowaliście nikomu mandatu tylko od razu zwoziliście wszystkich na cele a po zamknięciu i wyjazdu z HQ rozpoczynaliście kolejny pościg za pierwszą lepszą osobą tym samym odwalając pojazdami służbowymi. 

 

Twoja odpowiedz nie ma totalnie żadnego najmniejszego sensu. Ale powoli bo może nie nadążysz skoro lecą kary dla mojego Command Staffu za nic. 

Jesteśmy obserwowani ciągle na serwerze, PRZYPOMINAM frakcja wystartowała oficjalnie 2 dni temu. W tym obserwowaniu nas jak widać bardzo często bierzesz udział ty oraz nasz kolejny Cadet @Ricky. Czekaj czekaj bo coś mi tu nie pasuje niech tylko spojrzę.

Xsardes* — Wczoraj o 20:41

Macie możliwość również sporadycznego kontrolowania pracowników frakcji poprzez specowanie ich. 

No tak, wiemy wszyscy, że funkcje administracyjne dają nam więcej możliwości, niestety niektórzy wykorzystują je w złym kierunku. Wiesz co to może oznacza słowo SPORADYCZNIE? Jak widać no niestety nie więc już ci objaśniam drogi opiekunie i członku Faction Committe. 

Czynności wykonywane sporadycznie to te, które występują rzadko, od czasu do czasu, nieregularnie, natomiast sporadyczny to tyle, co występujący rzadko, nieregularnie. 

Hm nadal coś nie jasne? niech tylko spojrzę na logi, aby udowodnić twoje bezsensowne i żałosne zachowanie. 

Oświadczam jako Supporter i Lider Frakcji SAPD, logi są prawdziwe.

[2024-09-17 23:55:41] [Output] : S> Ricky [M]: sapd jest zainteresowane wrzuceniem tego goscia z premium do jaila?
[2024-09-17 23:55:50] [Output] : G> LORDG: PyzorekTraktorek
[2024-09-17 23:55:53] [Output] : G> LORDG: 7d czy 30d
[2024-09-17 23:56:05] [Output] : S> Ricky [M]: patrzylem na to cos xd

Od razu jak gość nam zrobił taktycznego quita z serwera po sekundzie sie pojawiły takie wiadomości, chyba o czymś to świadczy - przynajmniej mi się tak wydaje nie wiem jak Xsardesowi i Konderowi.

Kolejną rzeczą i argumentem na to, że nie powinno cię być ani w administracji ani w Faction Committe to jest to co za bzdury wypisujesz. Konkretniej "Wasze czynności polegały na rozpoczęciu pościgu, następnie na obezwładnieniu osoby przy użyciu środków ŚPB jakim był konkretnie taser a następnie zamknięcie w więzieniu bez odegrania jakiegokolwiek RP. Nie daliście nawet pola do odegrania czegokolwiek, nie zaproponowaliście nikomu mandatu tylko od razu zwoziliście wszystkich na cele a po zamknięciu i wyjazdu z HQ rozpoczynaliście kolejny pościg za pierwszą lepszą osobą tym samym odwalając pojazdami służbowymi."

Nie pytam cię nawet o zdanie co powinniśmy zrobić bo się za przeproszeniem chuja znasz na frakcji tak naprawdę i to jak trzeba podejść do graczy będąc na służbie. 

Po zboxowaniu osoby na pościgu mamy się stać i na niego patrzeć jak próbuje zrobić przesiadke? Bo ja razem z moim Command Staffem trochę inaczej myślimy. ŚPB zostaje użyte od razu w sytuacji której po zneutralizowaniu pojazdu, uciekinier dalej próbuje uciec. Ty no chyba, że mamy się patrzeć na niego to wiesz jak kto tam chce. 

Co do RolePlayu w pościgach już się odnoszę bo znowu coś mi tutaj się przypomina. A no tak już tłumaczę i objaśniam. Nie musimy odgrywać RP z graczem który sam nie ma żadnej chęci do jego odgrywania. I mówi o tym nasz regulamin który został przyklepany przez Faction Committe w którym postaram się abyś już więcej tam nie zastał.  

 

2.7. Z racji, że SolarisRPG nie jest serwerem RP, to odgrywanie Roleplaya przez graczy jest drugoplanowe, nie zmienia to faktu, że funkcjonariusze SAPD muszą stosować się do zasad RP.
  2.7a. Funkcjonariusz SAPD ma prawo do nagięcia zasad RolePlay w przypadkach, kiedy;

- Gracz nie zna zasad RolePlay i nie wykazuje chęci do odgrywania akcji pomimo pomocy ze strony funkcjonariusza SAPD - funkcjonariusz na chacie OOC stara się pomóc w rozegraniu akcji np. (( /me podaje dokumenty )). Kiedy tylko gracz nie będzie stosować się do podpowiedzi, wtedy przechodzimy do odegrania książkowego i wykorzystania możliwości kodu serwera.
- Gracz nie ma ochoty w żaden sposób odegrać akcję według zasad RolePlay, umyślnie wygłupia się i utrudnia to wtedy funkcjonariusz może odegrać akcję książkowo i grać normalnie, jak na serwerze RPG.
- Funkcjonariusz ma prawo do odmówienia odegrania akcji RolePlay w przypadku nawiązania bliskiego kontaktu z graczem, który jest wielokrotnie notowany/znany z odwalania oraz braku jakichkolwiek chęci do odgrywania RolePlay’u.

No chyba, że dla ciebie skakanie po dachach, górach, jeżdzenie po torowisku nie jest dla ciebie odwalaniem to radzę się udać na dywanik do Kondera. - I nie jest tu opisany jeden pościg. Bo w dniu w którym grałem z Khirxem odnosze się do wszystkich pościgów bo w żadnym nie było chęci odgrywania RP, prócz z @Chorywacjagdzie starał się i bylo widać jakie kolwiek zainteresowanie m.in jego prowadzenie pojazdu.

Kolejne zdanie już ci tłumacze drogi Moderatorku. Pole do odegrania RP gracz który ucieka ma cały czas, to on tak naprawdę ustala zasady w jaki sposób pościg będzie przeprowadzony w stosunku do niego. MANDAT? XDD naprawdę prosiłbym ciebie, żebyś nie pisał takich głupot bo jak mi wymienisz chociaż jeden serwer gdzie za ucieczkę przed frakcją dostaje się mandat to ci zwrócę jaki kolwiek honor. Po pościgu to jest bardzo chyba logiczne że zwozimy każdego bez wyjątków do jaila. No chyba po coś on tam jest co nie, tak jak Taryfikator. 

Teraz odniosę się do konkretnego zdania i sytuacji.

"po zamknięciu i wyjazdu z HQ rozpoczynaliście kolejny pościg za pierwszą lepszą osobą tym samym odwalając pojazdami służbowymi." 

Również są tu napisane totalne głupoty i bzdury. Twoim zdaniem do jaila potrzeba 10 osób by zamknąć jednego i pilnować, żeby gość został na pewno skazany XD? To oczywiste gdy Khirx wsadza gracza do jaila to ja sobie w tym czasie czekam na parkingu na niego, a że akurat w tamtej sytuacji gdy już gracz został skazany i Khirx wyjeżdżał z garażu na nasz teren wjechał kolejny gracz gdzie jest to również powód by go zatrzymać - Jak coś to uciekał bo może nie zrozumiesz. Czekaj patrz to żeby nie było.

[2024-09-17 23:54:28] [Output] : [20] KhirX: wyjedz
[2024-09-17 23:54:44] [Output] : [>] Nakazałeś się zatrzymać graczowi Stan1K. Prędkość pojazdu: 111km/h

Gracz wyjechał po czym zawrócił i z predkościa która osiągnął przejechal nam przez parking. Hm czy to nadal nie jest powód do pościgu XD?. Zastanów się co ty piszesz.

6 godzin temu, LORDG napisał(a):

Co do bycia we frakcji, oczywiście że w niej byłem natomiast po nadaniu kary zostałem bez powodu wydalony i wpisany na czarną listę co jest kolejnym naruszeniem z waszej strony. . 
 

Bardzo chętnie ci odpowiem, dlaczego zostałeś wydalony z frakcji.

Hmm mówi ci to coś?

[2024-09-18 00:19:17] [Output] : S> LORDG [M]: W jaki sposób zgłosić odejście ? - Regulamin - 3.3. Osoba, która złożyła podanie i się dostała do struktur Police Academy może zostać wpisana na czarną listę bądź wydalona z powodów takich, jak; Odejście podczas szkółki. 

Czekaj ale, żeby nie było że daje za mało powodów to dorzucę od siebie jeszcze jeden argument dlaczego dostałeś BL/BMA - 3.3: - Z innych powodów, które nie zostały wymienione w powyższych punktach - zarząd frakcji/ Commander PA musi wydać swoje oświadczenie z jakiego powodu podjął taką a nie inną  decyzję. - Oświadczam, że nie będę tolerował łamania Regulaminu SAPD, w tym go nie przeczytanie XD, wywyższanie się rangą administracyjną oraz jej nadużywanie.

"Jeśli przyszliście tutaj grindować aresztowania bez odgrywania jakiegokolwiek innego RP niż bind z zakuciem w kajdanki to zdecydowanie pomyliliście serwery. Nie mnie oceniać inne czynności podjęte przez was nieprawidłowo poza łamaniem ww. punktów za które zostałeś ukarany ponieważ nie jestem waszym opiekunem." - Oj kolego, nie przyszliśmy tu grindować aresztowań, ale na stan obecny to jedynie pościgi możemy robić, tak jak już wspomniałem RP ustala gracz czy chce je odgrywać, a my sie tylko dostosowujemy.

6 godzin temu, LORDG napisał(a):

Na tym pozwolę sobie zakończyć. Niestety tym razem nie uda ci się skłamać i zmanipulować faktów ponieważ jak mówiłem, nadając ci karę miałem obowiązek ówczesnego udokumentowania każdego przewinienia z twojej strony. Zdecydowanie opiekun waszej frakcji na pewno ten temat poruszy i będziesz miał odpowiedź dlaczego tak a nie inaczej jednakże nie mnie to oceniać. Jak dla mnie zarzuty są śmieszne, dalej nie rozumiesz za co zostałeś ukarany i myślisz że będziesz robił to co ci się podoba. Niestety, pomyliłeś serwery. Nie ma tu miejsca na takie zachowania i do tego próby zmanipulowania opinii publicznej tak jak napisałem w apelacji. 

Ode mnie to tyle, czekam na decyzje zarządu serwera. 

Ha dobry żart, nikt tu nikogo nie manipuluje ani nie kłamie. Dobrze, że pamiętałeś o swoim obowiązku udokumentowania szkoda że zapomniałeś mi go podesłać 😉
 

Tak na sam koniec dodam i narzucam. Członek Faction Committe, jeden z opiekunów oraz Moderator w administracji serwera. Najprawdopodobniej nie przeczytał, żadnego z regulaminów które są opublikowane na tym forum jak i na discordzie Administracyjnym. A teraz ci to udowodnie.

6 godzin temu, LORDG napisał(a):

Moim jedynym obowiązkiem w sytuacji karania członka frakcji jest udokumentowanie złamania regulaminu bądź innych niepokojących rzeczy i przesłanie w ręce opiekuna danej frakcji, co zostało zrobione. 
 

1. Błąd, jeżeli karasz pracownika mojej frakcji w tym mojego Command Staffu jesteś zobowiązany przedstawić mi całe mateirały dowodowe. - Nie załatwiacie z frakcjami nic na własną rękę od tego są opiekunowie i do nich kierujecie wszystkie sprawy o które was ktokolwiek z frakcji poprosi. W przypadku ukarania pracownika frakcji macie obowiązek udokumentować dane przewinienie i wysłać ten dowód na PW forum do opiekuna i lidera.

2. Śmieszne dalej by wymieniac kolejny błąd niesamowite, radze sie doinformować co to znaczy sporadyczne.
[2024-09-17 23:55:50] [Output] : G> LORDG: PyzorekTraktorek 
[2024-09-17 23:55:53] [Output] : G> LORDG: 7d czy 30d - Macie możliwość również sporadycznego kontrolowania pracowników frakcji poprzez specowanie ich. 

6 godzin temu, LORDG napisał(a):


Byliście obserwowani ponieważ zauważyłem że wciągu kilkunastu minut zamknęliście w celi kilka osób. Wasze czynności polegały na rozpoczęciu pościgu, następnie na obezwładnieniu osoby przy użyciu środków ŚPB jakim był konkretnie taser a następnie zamknięcie w więzieniu bez odegrania jakiegokolwiek RP. Nie daliście nawet pola do odegrania czegokolwiek, nie zaproponowaliście nikomu mandatu tylko od razu zwoziliście wszystkich na cele a po zamknięciu i wyjazdu z HQ rozpoczynaliście kolejny pościg za pierwszą lepszą osobą tym samym odwalając pojazdami służbowymi. Jeśli przyszliście tutaj grindować aresztowania bez odgrywania jakiegokolwiek innego RP niż bind z zakuciem w kajdanki to zdecydowanie pomyliliście serwery. Nie mnie oceniać inne czynności podjęte przez was nieprawidłowo poza łamaniem ww. punktów za które zostałeś ukarany ponieważ nie jestem waszym opiekunem. Co do bycia we frakcji, oczywiście że w niej byłem natomiast po nadaniu kary zostałem bez powodu wydalony i wpisany na czarną listę co jest kolejnym naruszeniem z waszej strony. 


 

Kilkanaście minut przekształca się w półtorej godziny? Dziwnym trafem znasz kazdy przypadek poscigów dziwne.
[2024-09-17 22:39:19] [Output] : [36] yosai: o khirx wchodzi
[2024-09-18 00:04:21] [Output] : KhirX otrzymał(a) zakaz prowadzenia pojazdów od LORDG: Łamanie KRD, jazda po torach, naduzywanie sygnalow, odwalanie na sluzbie SAPD (7  dni)

3. Łamanie regulaminu Faction Committe, jak i San Andreas Police Department. - Obydwóch nie przeczytałeś XD. - Wyżej udowodnione.

4. Czyzby grozisz nam czyms? Bardzo chętnie się skonfrontuje

[2024-09-18 00:06:26] [Output] : S> LORDG [M]: ze skonczycie jeden zaczynacie drugi, nie odgrywacie zadnego RP oprocz binda z kajdankami
[2024-09-18 00:06:29] [Output] : S> LORDG [M]: i zamykacie ludzi
[2024-09-18 00:06:47] [Output] : S> LORDG [M]: i to nie koniec

Tyle ode mnie pozdrawiam. Pojawi się również skarga w dziale Faction Committe, po wyjasnieniu tej skargi.
image.jpeg.95ca74e62125d24d3e1064e4b046f94b.jpeg

 

 

 

 

Edytowane przez yosai
Xsardes* — Wczoraj o 20:41 Wyżej wymienione zasady wchodzą w życie z dniem dzisiejszym tj. 17.09.2024 do odwołania bądź znaczących zmian w nich.
  • Lubię to! 2
  • Super! 2
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Zanim kara została nadana zostało to skonsultowane z zarządem FC.
2) Właśnie wyciągnąłeś na światło publiczne informacje które były przekazane wewnątrz administracji.
3) Pisząc tyle przekleństw i obraźliwych wyrażeń podkreśliłeś swój poziom.
4) Sprawa nie dotyczy tylko sytuacji z nadaną karą dla jednego z członków zarządu dlatego nie przedstawiłem ci bezpośrednio tych dowodów a przedstawi ci je zarząd FC.
5) Jeśli wklejasz moje wiadomości z chatu administracyjnego to wklej cały kontekst a nie tylko wycinek.
6) Sprawa nie odgrywania RP nie dotyczy graczy którzy sami unikali RP a pozostałych, m.in członków administracji których ścigaliście i mimo pościgu w pełni RP nie odegraliście nic, nawet nie postaraliście się napisać nic na chacie, przedstawić zarzutów, przeprowadzić odpowiednich czynności tylko wsadzaliście ich do więzienia i wyjeżdżaliście szukać następnego kąska stąd mój spec jako członek FC.

To tyle. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 2
  • Ha ha 9
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KondeR zablokował(a) ten temat

Po przeanalizowaniu całej skargi, można dojść do wniosku, że jej eskalacja jest totalnie bezsensowna.
Wiele poruszonych w niej wątków to słowo przeciwku słowu oraz zahaczanie o nieistotne skardze informacje.


Nie mam zamiaru się tutaj więcej rozpisywać, poniżej zamieszczam dowód ws. skargi, który (mam nadzieję) rozwieje wszelkie wątpliwości.

Spoiler

 

 

 

Moderator więc słusznie postąpił nadawając karę, czy też odrzucając apelację.
Oskarżony zostaje uniewinniony.

  • Super! 5
  • Ha ha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...