Skocz do zawartości

Wniosek o zdjęcie prawa jazdy KhirX ukarany przez LORDG


KhirX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KhirX
Powód zabrania prawa jazdy: Łamanie KRD, jazda po torach, naduzywanie sygnalow, odwalanie na sluzbie SAPD (7  dni)
Czas trwania: 7dni
Opis zdarzenia: No generalnie sprawa wygląda tak że w/w członek ekipy administracji serwera specował mnie od dłuższego czasu i dobrze o tym wiedziałem, więc zakładam że widział ciągle mój udział w pościgu za graczem "PyzorekTraktorek" bo to raczej właśnie o tym pościgu mowa, który odbywał się sporo czasu. Po zwodowaniu (które nastąpiło właśnie na moście z torami kolejowymi) pojazdu ściganego przerodził się on w maraton właśnie we wodzie wpław. Przez pare długich minut goniłem go ja, zmęczony tapowaniem postanowiliśmy się zmienić z innym funkcjonariuszem obecnym na pościgu @yosai. Ja przejałem kierowanie pojazdem i starałem sie obrać lokalizację na tyle dobrą abym był w stanie zestrzelić zbiegłego, a mój zmiennik gonił i podawał mi lokalizacje agenta który końcowo postanowił lognąć.
Także podsumowując chciałbym wyjaśnień dlaczego kara została nadana, przesyłam ostatnie 5 minut sytuacji z pościgu z innej perspektywy wraz z dźwiękiem z kanału taktycznego.

 

  • Lubię to! 2
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja kara nie ma nic wspólnego z ww. klipem. Jako osoba pełniąca tak znaczące stanowisko powinieneś zdawać sobie sprawę z tego w jaki sposób podchodzić do wykonywania swoich czynności. Wielokrotnie dopuściłeś się rzeczy które są nie akceptowalne i wszystkie podpunkty które zostały wymienione w powodzie twojej kary są słuszne oraz udokumentowane. Jako zarząd jednej z serwerowych frakcji pełnisz nie tylko znaczące stanowisko ale i również reprezentujesz serwer na tle publicznym. Nie będziemy tolerować tego typu zachowań nawet jeśli gracz który był uwcześnię ścigany złamał regulamin i opuścił serwer w trakcie pościgu. Nie będziemy tolerować łamania KRD przez was w sytuacji kiedy karacie inne osoby za dokładnie to samo, nie będziemy tolerować odwalania i skakania po schodach oraz budynkach pojazdami frakcji. Nie będziemy tolerować także nadużywania sygnalizacji świetlno-dźwiękowej w celu szybszego dotarcia do celu bo macie takie widzi mi się, pomijając przy tym wszystkim fakt wielu niedopełnień w trakcie łapania graczy i zamykania ich w celi. Zupełnie nie rozumiesz za co zostałeś ukarany i udowadnia to nie tylko wyżej przedstawiony klip ale i również opis zdarzenia jaki przedstawiłeś. 

Jeśli chciałbyś aby twoja kara została zdjęta spróbuj ponownie ubiegać się o to za trzy dni od jej nadania, ponadto musisz zrozumieć czym zawiniłeś. Jeżeli dalej będziesz obwiniał mnie o podjęcie prawidłowych czynności nie ma mowy o zdjęciu kary. 

  • Ha ha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LORDG zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...