Skocz do zawartości

Skarga na Ricky


Huberto

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Huberto
Nick oskarżonego: Ricky
Powód skargi: Bezsensowny mute, kolega sie poczuwa na randze, chyba w ciazy jest humorki jakies
Data zdarzenia: 16.09.2024 17;35
Opis sytuacji: Pytał sie mnie kto mi nadał mute, napisałem zeby zobaczyl forum banderowiec a kolega sie poczuł i obraził najwidoczniej, kolega chyba chce polecieć z rangi (jeśli będzie dalej tak karał ludzi to serwer poleci na dno) 
Dowody: https://imgur.com/a/XOUXx6i

  • Ha ha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
Widzę że nie zdajesz sobie sprawy z tego że pierwsze mute które otrzymałeś było słuszne, i nie powinno zostać zdjęte. Odnośnie twojej poprzedniej skargi, została ona rozpatrzona przez KondeRa bez jakiejkolwiek rozmowy, owa rozmowa została przeprowadzona później. Wyciszenie, zarówno jedno jak i drugie zostało nadane z tego powodu jak mnie nazwałeś - kilkukrotnie. W tamtym przypadku postanowiłem jednak użyć innego punktu aby nie nadawać zbyt długiej kary, jednak dzisiaj ze względu na brak współpracy (Nie, nie nadałbym Ci tej kary ponownie, odpowiedzialność za to poniosłaby jedynie osoba która Ci te mute zdjęła.) otrzymałeś drugie, bardziej adekwatne choć wciąż za krótkie najwyraźniej mute.

Jest to jedyna moja wypowiedź w tej "skardze", czekam na decyzję @KondeR

  • Super! 1
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...