Skocz do zawartości

Skarga na FraneQGM


Minotaur

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczę, że nie mam żadnego związku z osobami ukaranymi, nie zostałem poproszony o napisanie tego, ani nic takiego. Po prostu jako byłemu administratorowi i osobie, która jest od początku projektu nie spodobało mi się potraktowanie graczy w taki sposób. Tak samo nie mam na celu tą skargą FranQa udupić czy cokolwiek.

Nick: Minotaur
Nick oskarżonego: FraneQGM
Powód skargi: Brak podstaw do ukarania drugiej osoby, kara za nic.
Data zdarzenia: 7.09 19:18 bodajże
Opis sytuacji: Siedzę sobie na serwerze, jeżdżę lawetą i nagle widzę bany dla FireStreeta i ForresTa. Ludzka ciekawość sprawiła, że zajrzałem do apelacji i z tego co zauważyłem to powodem była transakcja w której to ukarani wymienili czystą mananę za bodajże 95k. Z tego co mi wiadomo to na serwerze panuje wolny rynek. Sprawdziłem ponownie regulamin serwera, żeby się upewnić czy mam rację i wyszło, że mam. Wolny rynek oznacza, że dany przedmiot jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. W takim razie dlaczego 95k za czystą mananę  miałoby łamać tę zasadę? Nie wydaje mi się, żeby godziło to w jakikolwiek sposób w regulamin i taka transakcja w przypadku wolnego rynku ma prawo mieć miejsce. Skoro chciał je wymienić za tyle to w czym problem? Jest to tylko i wyłącznie ich sprawa. Takie są konsekwencje wolnego rynku i powinno się z tym pogodzić, skoro na takim na serwerze operujemy. Jasne, że pod taką postacią można ukryć jakieś shady operacje, ale tak to też działa w prawdziwym świecie.  Więc jeśli już nie chcecie, żeby takie transakcje zaszły to zmieńcie regulamin i rynek. Nie mówię, że nie powinno się karać za jakieś podejrzane transakcje, ale powinno się jednak mieć chociaż jakieś dowody na to, że jest to coś niepokojącego.
Dowody: 

 

 

Edytowane przez Minotaur
  • Lubię to! 1
  • Super! 11
  • Ha ha 1
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...