Skocz do zawartości

 Wniosek o odciszenie Kononowicz ukarany przez Minister


Kononowicz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: Kononowicz
Powód wyciszenia: Brak kultury
Czas trwania: 2 dni
Opis zdarzenia: Normalna kulturalna rozowa pomiedzy inteligentnymi ludzmi, w prawdzie lekko perwersyjna lecz, nadal z barwą stand-upu oraz w miłej atmosferze, po mucie sam zainteresowany nalegał, żeby zdjąc mi kare ponieważ w srodowisku gitów Solarisu jest to normalna rozmowa na poziomie 
Coś od siebie: W mojej opinii nie zasłuzylem na tak dotkliwą kare, wykazuje skruchę i przyznaje sie do moich błedów młodości, nie powtórze tego ponieważ nie jestem juz tym samym człowiekiem, dopeniłem co straciłem i postaram sie nawoływać innych do kulturalnej rozmowy, moge również zeznawac na podstawie artykułu 60. Pozdrawiam i życze miłego czytania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kononowicz napisał(a):
  Ukryj zawartość

 

Nick: Kononowicz
Powód wyciszenia: Brak kultury
Czas trwania: 2 dni
Opis zdarzenia: Normalna kulturalna rozowa pomiedzy inteligentnymi ludzmi, w prawdzie lekko perwersyjna lecz, nadal z barwą stand-upu oraz w miłej atmosferze, po mucie sam zainteresowany nalegał, żeby zdjąc mi kare ponieważ w srodowisku gitów Solarisu jest to normalna rozmowa na poziomie 
Coś od siebie: W mojej opinii nie zasłuzylem na tak dotkliwą kare, wykazuje skruchę i przyznaje sie do moich błedów młodości, nie powtórze tego ponieważ nie jestem juz tym samym człowiekiem, dopeniłem co straciłem i postaram sie nawoływać innych do kulturalnej rozmowy, moge również zeznawac na podstawie artykułu 60. Pozdrawiam i życze miłego czytania 

Kara słuszna, prosiłem o zachowanie kultury na chacie. Mimo ostrzeżeń wcześniej wypisywałeś teksty, które są nie na miejscu oraz kłócą się z wymogiem kultury na chacie globalnym. https://imgur.com/a/gassQFw

Jednak jako iż to była pierwsza kara ode mnie, postanawiam ci odpuścić. Proszę na przyszłość o zachowanie takich tekstów na konwersacje prywatną do kolegi a nie na globalu.  

Pozdrawiam, Minister.

image.png.34f9fca5048f44d8f4862e2eca293cc7.png.b925c0ea0800dc7ce63bcd0c5d1842e8.png

Edytowane przez Minister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Xsardes* zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...