Skocz do zawartości

Skarga na supporta: Ricky


ogfgeasy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ogfgeasy
Nick oskarżonego: Ricky
Powód skargi: Poczuwanie się, nie reagowanie na prośby graczy, mute za przedstawianie swojej opinii na temat zachowanie supporta i działań jakie podejmuje, nieadekwatne kary. 
Data zdarzenia: 12.07.2024 00:10
Opis sytuacji: Support Ricky ignoruje prośby graczy serwera o zmiane pytań które zadaje na szybkie palce (od poprzedniego dnia zadawał skomplikowane pytania na temat jednej gry na które tylko kilka osób znało odpowiedź), na prośby graczy odpowiada w chamski sposób, można powiedzieć, że wywyższa się on ze względu na swoją pozycję, dostałem mute na 2 dni za komentowanie jego zachowania w sposób, który nie był wulgarny (nie mówiąc już o tym, że cisnął go cały czat a kare otrzymałem tylko ja XD). Dzień wcześniej dostałem mute na 24h za kłótnie z innym graczem i mimo to, że on zaczął prowokacje dostał mute na 1h (był już inny wątek na forum odnośnie tej sytuacji). Po zapytaniu Rickiego o tę sytuację ten odpowiada, że dał mute na 1 dzień (mimo, że kilku graczy przedstawia taką samą wersję jak ja). Po poproszeniu go o dowody z logów ten odpowiada, że nie ma obowiązku i żebym "sam sobie sprawdził". Dał mi także warna za napisanie żartobliwie, że pracownicy truskawek maja lekkie wodogłowie XD. Wkleja on losowe kary nie adekwatne do popełnionego czynu według wymysłów swojej wyobraźni. Nie jestem jedynym graczem, który ma złe zdanie o tym członku administracji i proszę o sprawdzenie tego wątku przez kogoś wyższego z administracji a nie jego samego (tak jak było w przypadku poprzedniego wątku) bo to nie ma żadnego sensu. Jest spadek graczy na serwerze a wy pozwalacie na to, żeby odczucia z gry psuł poczuty supporcik, który jest na nim tylko po to, żeby sie poczuwać a nie po to, żeby pomagać graczom. 
Dowody: sprawdzcie sobie logi albo przeczytajcie czat jak na serwerze jest Ricky nie mam zamiaru w konsoli screenować całej konweracji z tym poczutym dzieciakiem. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 3
  • Wow! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pominę fakt że skarga jest o nadaną karę i przejdę do wyjaśnień bo chyba czegoś nie rozumiesz:

12 godzin temu, ogfgeasy napisał(a):

Support Ricky ignoruje prośby graczy serwera o zmiane pytań które zadaje na szybkie palce (od poprzedniego dnia zadawał skomplikowane pytania na temat jednej gry na które tylko kilka osób znało odpowiedź)

Jako organizator eventu to ja podejmuję inicjatywę, nie muszę się stosować do opinii graczy tj. twojej. W moim założeniu pytania miały być skomplikowane, i skoro tak twierdzisz to cieszę się że takie właśnie były. Kto pierwszy ten lepszy, nikt nie każe Ci brać udziału w zabawie.

12 godzin temu, ogfgeasy napisał(a):

nie był wulgarny (nie mówiąc już o tym, że cisnął go cały czat a kare otrzymałem tylko ja XD)

Prowokacje nie muszą być wulgarne aby zostały nazwane prowokacjami. Było nie szukać zaczepki, a karę otrzymałeś tylko Ty bo po ostrzeżeniu na czacie /g tylko Ty się do niego nie zastosowałeś.

12 godzin temu, ogfgeasy napisał(a):

on zaczął prowokacje dostał mute na 1h

Nikt nie dostał ode mnie mute na 1h.

12 godzin temu, ogfgeasy napisał(a):

Dał mi także warna za napisanie żartobliwie, że pracownicy truskawek maja lekkie wodogłowie XD.

Spoiler

[2024-07-12 00:01:53] [Output] : G> ogfgeasy: jak ktos robi na truskawkach to ma niezle wodoglowie
[2024-07-12 00:02:14] [Output] : ogfgeasy otrzymał(a) ostrzeżenie od Spidi.: Nie obrażaj graczy

12 godzin temu, ogfgeasy napisał(a):

jak na serwerze jest Ricky nie mam zamiaru w konsoli screenować całej konweracji z tym poczutym dzieciakiem. 

Zachowuj się jak przystało i nie szukaj zaczepki, to nie będziesz otrzymywał kar. Tylko tyle i aż tyle.

  • Ha ha 2
  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KondeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...