Skocz do zawartości

Wyciszenie


.thcjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wątku: Wniosek o odciszenie

.thcjusz ukarany przez Migg

Nick: .thcjusz

Powód wyciszenia: mowa nienawiści

Czas trwania: 5 dni

Opis zdarzenia: Zapytałem o lokacji znajdźki na premium chacie po czym odpisał mi jakiś ziutek. Odpisał to w taki sposób że czysto mnie podpuszczał i dopisywał że to miejsce jest banalnie proste. Po jego wiadomości lekko nerw mi puścił związany już z męczeniem się znalezieniem jednej znajdźki i odpisałem coś w stylu "zajeb baranka w ścianę" i nic więcej nie miałem zamiaru odpisywać ale osobnik zaczął wjeżdżać na moją mamitke a jak wiadomo mama to świętość i nie będę pozwalać żeby randomowy gościu krzywo się o niej wypowiadał i wtedy zaczęła się sieczka słowna.

Coś od siebie: Postąpiłem źle nie panując nad nerwami i nie powinna się cała sytuacja tak potoczyć jak się potoczyła. Ja dostałem kare na 5 dni za mowę nienawiści a on za BK na 2 dni co też jest moim zdaniem niesprawiedliwe bo również kierował do mnie mowę nienawiści. Pomijając fakt że uważam kare drugiego za niesprawiedliwą apeluję o zdjęcie mojej kary, gwarantuję że to się nie powtórzy. Chat jest mi bardzo potrzebny z racji że gram tu codziennie i co chwile udzielam się w rozmowach czy ogłoszeniach aby handlować z innymi graczami. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji.   Serdeczne pozdro thcjusz 😉

 

 

spacer.pngimages?q=tbn:ANd9GcRwsxmx1luy3UidU5DEhl2

Edytowane przez .thcjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Na jego obrazy i zaczepki jakos nie reagowales a byly tej samej miary co moje slowa takze niezle, zaraz ci wrzuce link do filmu i sam zobacz jeszcze raz wiadomosci bo mam wrazenie ze tylko na mnie uwage zwrociles gdzie on zaczal po mnie jechac a dokladniej po mojej rodzinie.  

 

 

Edytowane przez .thcjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz również otrzymał karę wyciszenia. Do twojej kary doszło dodatkowo złamanie kolejnego punktu regulaminu, a dokładniej:

b). Zabrania się poruszania tematów politycznych, religijnych i mających podłoże rasowe oraz uznawanych powszechnie za nieodpowiednie.

Tyle ode mnie.

Edytowane przez Migg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • rydziu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...