Skocz do zawartości

Skarga na M70DY


konewa_

Rekomendowane odpowiedzi

PID: 584
Nick oskarżonego: M70DY
Data zdarzenia: 06.07.2024
Powód napisania skargi: Oszustwo.
Opis sytuacji: Nie powiem, trochę zaskoczyłem się w jaki sposób ten gracz oszukuje. Kupiłem od niego cluba który opisywany był jako "club tune", gdy pytałem się jaki ma tune to napisał mi że boost i wydechy. Co później się okazuje, auto nie posiada żadnego ulepszenia z tuningu komponentami. Zapłaciłem 45.000$ oraz 500 pp za czystego cluba X D.  
Dowody: w logach będzie bo nie sklipowałem wymiany.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/pRNubcg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w ogłoszeniu było napisane tune ponieważ club posiadał zmieniony wydech. Po 2 nie napisałem ci że ma boost tylko cytuje "nie wiem chyba ma jakiś boost"  bo sam nie wiedziałem czy coś ma po prostu według mnie lepiej przyspieszał. Auto wystawiłem za 45 k ponieważ ma niskie id i według mnie nikt tu nie został oszukany bo "widziały gały co brały"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, M70DY napisał(a):

Po pierwsze w ogłoszeniu było napisane tune ponieważ club posiadał zmieniony wydech. Po 2 nie napisałem ci że ma boost tylko cytuje "nie wiem chyba ma jakiś boost"  bo sam nie wiedziałem czy coś ma po prostu według mnie lepiej przyspieszał. Auto wystawiłem za 45 k ponieważ ma niskie id i według mnie nikt tu nie został oszukany bo "widziały gały co brały"

Jeżeli dla ciebie 1.1k id to niskie id, gdzie aktualnie jest jakieś 2.5k id to chyba wiem dlaczego ludzie za id 300 płacą krocie.

Nie wiedziałem czy da się sprawdzić posiadanie komponentów przez supporta, dalej tego nie wiem. Jeżeli nie byłeś pewny czy auto ma boost to po co o tym wspomniałeś??????

Cena która wysunąłem za niego jest tylko i wyłącznie spowodowana tym że napisałeś o booście. Jesteś zwykłym oszustem który łapie za słówka. Wtopiłem 15k przez twoje "chyba".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • rydziu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...