Skocz do zawartości

Skarga na J4nkes


XpajonczekX

Rekomendowane odpowiedzi

 

PID: 1553 <Twój numer konta w grze> 
Nick oskarżonego: J4nkes <Nazwa wyświetlana gracza oskarżonego>
Data zdarzenia: 05.07.24 <Tutaj wpisz kiedy zdarzenie miało miejsce>
Powód napisania skargi: Oszustwo i wyłudzanie oraz odmowa odzyskania pieniedzy <Tutaj wpisz dlaczego piszesz tę skargę>
Opis sytuacji: Witam piszę skargę na danego gracza, ponieważ zostalem przez niego oszukany. Sprawa wygląda tak że zostałem zaproszony na organizacje a dany właściciel nie opisał mi wpisowego oraz po przybyciu na serwer discord organizacji nie zapoznał mnie z regulaminem i dopiero po pół godziny do dołączenia na organizację upomniał mnie o napisanie rekrutacji i wpłaceniu wymaganego wpisowego. Więc napisałem rekrutację a wpisowego wpłaciłem tylko 500$ i mialem pozniej doplacic reczte. około 2 godziny pozniej wlasciciel probowal mnie oszukac ze nic mu nie wplacalem poki nie pokazalem mu clipa gdzie bylo jak mu przelalem te 500$, nastepnie ja jakims tam kanale napisalem ze to przesada wplacac 5k bo i tak nie ma jeszcze aut i bazy a wlasciciel wyrzucil mnie nastepnego dnia okolo godziny 10 (dzisiaj) z organizacji i serwera dc organizacji. Napisalem do niego o co chodzi czemu mnie wyrzucil to napisal zamiast napisac jakos bez wywalania ze nie bo to i tak dobrze czy cos to powywalal i napisal mi na pv "nie podoba sie to nie bedziesz, proste" No to ja sie zaczalem upominac o swoje 500$ bo to zawsze cos to napisal ze nie zwroci mi tego bo na regulaminie pisze ze wpisowego nie oddaje mimo ze mnie nie zapoznal z tym regulaminem. Poza tym wczesniej przed dolaczeniem na pv na solaris nie opisal mi dokladnie ile mam wplacic i wgl tylko jak pisalem u gory ze dopiero po dolaczeniu na org i serwera dc org po pol godziny mnie sie zaczal upominac i jeszcze dodam ze on sam do mnie napisal czy chce do org nie ja do niego z ogloszenia  <Opisz schludnie co się stało>
Dowody: https://files.fm/u/hmqddx5w55<Link do zrzutów ekranów bądź materiału wideo>
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://files.fm/u/xhxsejbhq2 <Zrzut ekranu zawierający dowód o poinformowaniu gracza o istnieniu skargi>

  • Ha ha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie kłamać, od razu na wstępie informuje każdego o wpisowym. Ty się na nie zgodziłeś, dostałeś zaproszenie na kanał regulamin, gdzie obowiązkiem jest go przeczytać. Jeszcze że złamałeś regulamin bo go nie przeczytałeś, to na kanale głosowym zachowałeś się brakiem kultury. Jest napisane w regulaminie że nie oddajemy wpisowego, oraz nie znajomość regulaminu nie zwalnia Cię z przestrzegania go. Złamałeś kilka pod punktów regulaminu, dlatego zostałeś wyrzucony. Myślę że temat zakończony, a gracz piszący skargę powinien zostać ukarany za pisanie nie prawdy. Co do wpisowego to i tak nie dałeś mi całego, dałeś mi tylko 500. Z czego zapomniałem, ponieważ mam 40 osób w organizacji. I ciężko mi zapamiętać kto ile dał, dlatego prosiłem o dowód. Co do bazy wszystko jest, tak samo jak i auta. Kolejna rzecz którą kłamiesz 

Edytowane przez j4nkes
  • Super! 1
  • Ha ha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale 500$ to praktycznie nic. Szkoda że nie napisałeś pajonczek o wyzwiskach w strone organizacji po rzekomym nie oddaniu pieniędzy. I co to znaczy "nie zapoznał  mnie z regulaminem" skoro regulamin jest na kanale i można sobie go przeczytać. Przestań farmazonić bo ci nie wychodzi. Pozdrawiam z rodzinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wiciu123 napisał(a):

Wszystko fajnie, ale 500$ to praktycznie nic. Szkoda że nie napisałeś pajonczek o wyzwiskach w strone organizacji po rzekomym nie oddaniu pieniędzy. I co to znaczy "nie zapoznał  mnie z regulaminem" skoro regulamin jest na kanale i można sobie go przeczytać. Przestań farmazonić bo ci nie wychodzi. Pozdrawiam z rodzinką.

Dla mnie to zawsze coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, j4nkes napisał(a):

Nie ładnie kłamać, od razu na wstępie informuje każdego o wpisowym. Ty się na nie zgodziłeś, dostałeś zaproszenie na kanał regulamin, gdzie obowiązkiem jest go przeczytać. Jeszcze że złamałeś regulamin bo go nie przeczytałeś, to na kanale głosowym zachowałeś się brakiem kultury. Jest napisane w regulaminie że nie oddajemy wpisowego, oraz nie znajomość regulaminu nie zwalnia Cię z przestrzegania go. Złamałeś kilka pod punktów regulaminu, dlatego zostałeś wyrzucony. Myślę że temat zakończony, a gracz piszący skargę powinien zostać ukarany za pisanie nie prawdy. Co do wpisowego to i tak nie dałeś mi całego, dałeś mi tylko 500. Z czego zapomniałem, ponieważ mam 40 osób w organizacji. I ciężko mi zapamiętać kto ile dał, dlatego prosiłem o dowód. Co do bazy wale to szystko jest, tak samo jak i auta. Kolejna rzecz którą kłamiesz 

Odpowiedź XpajonczkaX: 

Co do regulaminu to ty mi nic nie powiedziałeś że mam go przeczytać. 

Co do braku kultury to podaj mi clipa jak się zachowałem na kanale głosowym i jakich wulgaryzmów używałem

Co do wpisowego to nie poinformowałeś mnie od razu tylko około po pół godzinie poinformowałeś mnie o tym ze mam napisać rekru i na rekrutacji pisze o wpisowym ale nie pisze chociaż powinno tam pisać a nie w regulaminie że jeżeli ktoś wpłaci to nie ma oddania pieniędzy. 

Nie pieprz głupot że mi mówiłeś o regulaminie bo nie mówiłeś o regulaminie i nie dostałem zaproszenia na kanał gdzie znajduje się regulamin 

Według mnie zachowałeś się swinsko i zamiast napisać że te 5k jest potrzebne do tego i tego to mnie wywaliłeś i jeszcze chamsko napisales "nie podoba się to nie będziesz, proste". 

Jeśli nie uda mi się odzyskać tych pieniędzy lub ty nie zostaniesz ukarany to jeżeli moje pieniądze które wpłaciłem zamiast trafić na organizacje na te paliwo czy naprawę to te pieniądze trafia do twojego portfela to zachowasz się jeszcze gorzej niż swinsko bo środki miały trafić na organizację a nie do twojego portfela 

Niepozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, EloMordo napisał(a):

Jak nie umiesz czytać to zawsze mogłeś poprosić kogoś z organizacji, na pewno ktoś by ci pomógł przeczytać regulamin. Pozdrawiam 😃

Odpowiedz XpajonczkaX:

Jeśli chodzi o czytanie to umiem czytać tylko wasz kochany właściciel nie zapoznał mnie i nie mówił mi nic o przeczytaniu go 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, XpajonczekX napisał(a):

Odpowiedź XpajonczkaX: 

Co do regulaminu to ty mi nic nie powiedziałeś że mam go przeczytać. 

Co do braku kultury to podaj mi clipa jak się zachowałem na kanale głosowym i jakich wulgaryzmów używałem

Co do wpisowego to nie poinformowałeś mnie od razu tylko około po pół godzinie poinformowałeś mnie o tym ze mam napisać rekru i na rekrutacji pisze o wpisowym ale nie pisze chociaż powinno tam pisać a nie w regulaminie że jeżeli ktoś wpłaci to nie ma oddania pieniędzy. 

Nie pieprz głupot że mi mówiłeś o regulaminie bo nie mówiłeś o regulaminie i nie dostałem zaproszenia na kanał gdzie znajduje się regulamin 

Według mnie zachowałeś się swinsko i zamiast napisać że te 5k jest potrzebne do tego i tego to mnie wywaliłeś i jeszcze chamsko napisales "nie podoba się to nie będziesz, proste". 

Jeśli nie uda mi się odzyskać tych pieniędzy lub ty nie zostaniesz ukarany to jeżeli moje pieniądze które wpłaciłem zamiast trafić na organizacje na te paliwo czy naprawę to te pieniądze trafia do twojego portfela to zachowasz się jeszcze gorzej niż swinsko bo środki miały trafić na organizację a nie do twojego portfela 

Niepozdrawiam 

 

2 minuty temu, XpajonczekX napisał(a):

Odpowiedź XpajonczkaX: 

Co do regulaminu to ty mi nic nie powiedziałeś że mam go przeczytać. 

Co do braku kultury to podaj mi clipa jak się zachowałem na kanale głosowym i jakich wulgaryzmów używałem

Co do wpisowego to nie poinformowałeś mnie od razu tylko około po pół godzinie poinformowałeś mnie o tym ze mam napisać rekru i na rekrutacji pisze o wpisowym ale nie pisze chociaż powinno tam pisać a nie w regulaminie że jeżeli ktoś wpłaci to nie ma oddania pieniędzy. 

Nie pieprz głupot że mi mówiłeś o regulaminie bo nie mówiłeś o regulaminie i nie dostałem zaproszenia na kanał gdzie znajduje się regulamin 

Według mnie zachowałeś się swinsko i zamiast napisać że te 5k jest potrzebne do tego i tego to mnie wywaliłeś i jeszcze chamsko napisales "nie podoba się to nie będziesz, proste". 

Jeśli nie uda mi się odzyskać tych pieniędzy lub ty nie zostaniesz ukarany to jeżeli moje pieniądze które wpłaciłem zamiast trafić na organizacje na te paliwo czy naprawę to te pieniądze trafia do twojego portfela to zachowasz się jeszcze gorzej niż swinsko bo środki miały trafić na organizację a nie do twojego portfela 

Niepozdrawiam 

1. nie znajomość regulaminu nie zwalnia Cię z przestrzegania go, zostałeś zaproszony na kanał regulamin. To chyba o czymś świadczy 

2. Mogą to potwierdzić osoby, które były wtedy na kanale 

3. Poraz kolejny kłamiesz, każdy nowy dostaje zaproszenie na regulamin. A później przechodzi do rekrutacji.

4. Pisałem że potrzebujemy tyle, bo opłata bazy jest droga. Kolejny raz kłamiesz 

5. Wszystko idzie na organizację, ale za te kłamanie mam nadzieję że to ty dostaniesz odpowiednią karę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, j4nkes napisał(a):

To zarób, a nie próbujesz kogoś w coś wrobić czego nie zrobił. Mam nadzieję że dostaniesz bana, za te kłamstwa. 

Zarobię i chociaż z uczciwą rozgrywką a nie jak ty że opieprzasz ludzi na kasę z organizacji

Nie wrabiam nikogo bo nie jestem świnią i clipy które zrobiłem nie kłamią 

Więc nie proboj się odkręcać bo ci to nie wychodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, XpajonczekX napisał(a):

Zarobię i chociaż z uczciwą rozgrywką a nie jak ty że opieprzasz ludzi na kasę z organizacji

Nie wrabiam nikogo bo nie jestem świnią i clipy które zrobiłem nie kłamią 

Więc nie proboj się odkręcać bo ci to nie wychodzi 

Na co okradam, na bazę oraz opłaty? Te clipy nic nie pokazują, jedynie to że kłamiesz. Powinieneś iść do jakiegoś lekarza bo masz schizofrenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, j4nkes napisał(a):

 

1. nie znajomość regulaminu nie zwalnia Cię z przestrzegania go, zostałeś zaproszony na kanał regulamin. To chyba o czymś świadczy 

2. Mogą to potwierdzić osoby, które były wtedy na kanale 

3. Poraz kolejny kłamiesz, każdy nowy dostaje zaproszenie na regulamin. A później przechodzi do rekrutacji.

4. Pisałem że potrzebujemy tyle, bo opłata bazy jest droga. Kolejny raz kłamiesz 

5. Wszystko idzie na organizację, ale za te kłamanie mam nadzieję że to ty dostaniesz odpowiednią karę 

Nie zostałem zaproszony na kanał regulaminu oraz nie kazałeś mi go czytać i nie zapoznałeś mnie z nim

Jeśli chodzi o druga odpowiedź to że jak ktoś powie to nie znaczy że tak jest, oczekuje clipa na dowód. Poza tym siedziałem tylko chwilę jakąś godzinę na kanale, wyszlem i następnie wszedłem kiedy ciebie nie było i rozmawiałem tylko z dwoma ziomkami ale nie pamiętam nicku. Akurat z jednym ziomem rozmawialiśmy o polityce i o tym co się kiedyś działo za czasów II wojny światowej.

Nie mówiłeś mi nic o tym ze baza jest bardzo droga tylko widziałem na kanale rekrutacji wymagane wpisowe 5k i ktoś tam z liderów napisal że jął wpłacę 5k to dostanę się do org 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, j4nkes napisał(a):

Na co okradam, na bazę oraz opłaty? Te clipy nic nie pokazują, jedynie to że kłamiesz. Powinieneś iść do jakiegoś lekarza bo masz schizofrenie 

Wszystko jest pokazane jak chciałeś mnie oszukac że ci nic niby nie pokazywałem a to że jest 40 osób to cię nie usprawiedliwia z tego że nie wiedziałeś że ci wysłałem pieniądze bo ci mówiłem chyba z 5 razy że ci 500 narazie wysłałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, XpajonczekX napisał(a):

Nie zostałem zaproszony na kanał regulaminu oraz nie kazałeś mi go czytać i nie zapoznałeś mnie z nim

Jeśli chodzi o druga odpowiedź to że jak ktoś powie to nie znaczy że tak jest, oczekuje clipa na dowód. Poza tym siedziałem tylko chwilę jakąś godzinę na kanale, wyszlem i następnie wszedłem kiedy ciebie nie było i rozmawiałem tylko z dwoma ziomkami ale nie pamiętam nicku. Akurat z jednym ziomem rozmawialiśmy o polityce i o tym co się kiedyś działo za czasów II wojny światowej.

Nie mówiłeś mi nic o tym ze baza jest bardzo droga tylko widziałem na kanale rekrutacji wymagane wpisowe 5k i ktoś tam z liderów napisal że jął wpłacę 5k to dostanę się do org 

 

Jeszcze że dostałeś zaproszenie na regulamin, to jest na rekrutacji żebyś spojrzał na kanały informacyjne np regulamin. Pozdrawiam, myślę temat na zakończony a ty powinieneś zostać ukarany https://imgur.com/a/pb2qnzC

Edytowane przez j4nkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, XpajonczekX napisał(a):

Wszystko jest pokazane jak chciałeś mnie oszukac że ci nic niby nie pokazywałem a to że jest 40 osób to cię nie usprawiedliwia z tego że nie wiedziałeś że ci wysłałem pieniądze bo ci mówiłem chyba z 5 razy że ci 500 narazie wysłałem 

I tak Ci nie kazałem później przelewać, bo był byś wydalony. Za twoje chamstwo, oraz kłamstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, j4nkes napisał(a):

 

1. nie znajomość regulaminu nie zwalnia Cię z przestrzegania go, zostałeś zaproszony na kanał regulamin. To chyba o czymś świadczy 

2. Mogą to potwierdzić osoby, które były wtedy na kanale 

3. Poraz kolejny kłamiesz, każdy nowy dostaje zaproszenie na regulamin. A później przechodzi do rekrutacji.

4. Pisałem że potrzebujemy tyle, bo opłata bazy jest droga. Kolejny raz kłamiesz 

5. Wszystko idzie na organizację, ale za te kłamanie mam nadzieję że to ty dostaniesz odpowiednią karę 

Koledzy to nie dowód xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Longer5 napisał(a):

Ok, przeczytałem xD 

Jesteś mad? Zjedz Snickersa i przestań gwiazdorzyć 

Dowód to przykładowo ss/nagranie nie przydupasy z org 

1. Chodzi o to że chłop chce 500$, za to że został wyrzucony z organizacji. Gdy nie zwracamy wpisowego i jest to w regulaminie 

2. 

Skargę może napisać jedynie osoba poszkodowana. Zakazuję się pisania postów "za kogoś"

Żegnam ♥️

 

 

 

  • Ha ha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, j4nkes napisał(a):

1. Chodzi o to że chłop chce 500$, za to że został wyrzucony z organizacji. Gdy nie zwracamy wpisowego i jest to w regulaminie 

2. 

Skargę może napisać jedynie osoba poszkodowana. Zakazuję się pisania postów "za kogoś"

Żegnam ♥️

 

 

XD to nie możesz mu oddać po prostu tej kasy aby nie robić dramy? 

Może jest to nowy gracz który też ma mało kasy, jak jesteś pazerny na kasę i lubisz oszukiwać ludzi to weź pomysł człowieku nad sobą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Longer5 napisał(a):
10 minut temu, j4nkes napisał(a):

1. Chodzi o to że chłop chce 500$, za to że został wyrzucony z organizacji. Gdy nie zwracamy wpisowego i jest to w regulaminie 

2. 

Skargę może napisać jedynie osoba poszkodowana. Zakazuję się pisania postów "za kogoś"

Żegnam ♥️

 

 

XD to nie możesz mu oddać po prostu tej kasy aby nie robić dramy? 

Może jest to nowy gracz który też ma mało kasy, jak jesteś pazerny na kasę i lubisz oszukiwać ludzi to weź pomysł człowieku nad sobą 

Gdyby nie zachowywał się tak na głosowym, oraz nie złamał by pod punktów regulaminu. Oddał bym mu, ale regulamin mówi jasno. Nie zwracamy wpisowego. Przypominam 


Skargę może napisać jedynie osoba poszkodowana. Zakazuję się pisania postów "za kogoś"


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, j4nkes napisał(a):

Gdyby nie zachowywał się tak na głosowym, oraz nie złamał by pod punktów regulaminu. Oddał bym mu, ale regulamin mówi jasno. Nie zwracamy wpisowego. Przypominam 


Skargę może napisać jedynie osoba poszkodowana. Zakazuję się pisania postów "za kogoś"


 

Dawaj dalej wypisuj regułkę

Wypisuję jako osoba trzecia w tej skardze ponieważ twoje zachowanie jest chujowe do tego nadal nie przedstawiłeś dowodów na na danego gracza xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, j4nkes napisał(a):

Gdyby nie zachowywał się tak na głosowym, oraz nie złamał by pod punktów regulaminu. Oddał bym mu, ale regulamin mówi jasno. Nie zwracamy wpisowego. Przypominam 


Skargę może napisać jedynie osoba poszkodowana. Zakazuję się pisania postów "za kogoś"


 

Podaj clipa jak się zachowywałem i jakich wulgaryzmów używałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Longer5 napisał(a):

Dawaj dalej wypisuj regułkę

Wypisuję jako osoba trzecia w tej skardze ponieważ twoje zachowanie jest chujowe do tego nadal nie przedstawiłeś dowodów na na danego gracza xD

Dostaniesz karę to spoko, leć bronić gdzieś indziej kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...